Po faulu na něj ve vápně se kopala penalta, ze které se prosadil brazilský klenot ve službách Hanáků Melinho. Už to vypadalo s Dynamem všelijak, ale domácí borci se zvedli a výsledek nakonec zaslouženě zkorigovali. Utkání pro náš web zhodnotil z pohledu soupeře Tomáš Janotka.

První poločas patřil vašemu týmu, druhý už si domácí vedli daleko lépe, takže remíza je spravedlivá?
Myslím si, že od momentu, kdy jsme vstřelili vedoucí branku, tak jsme to měli výborně rozehrané. První poločas jsme hráli výborně. V druhé půli nás domácí zatlačili hlavně standartními situacemi, kterých měli víc než dost. A bohužel, když dostaneme tři minuty před koncem takový nešťastný gól, tak jsme prostě zklamaní. Měli jsme to tady ukopat a vyhrát.

S remízou nejste spokojeni?
Určitě, jednoznačně nejsme.

Jak jste viděl situace, po které byl nařízen pokutový kop?
Z mého pohledu to byla jasná penalta. Michal Hubník mi tam perfektně prostrčil mezi obránce balón a já jsem byl ve sprintu a domácí obránce mě skluzem zfauloval (Martin Leština, pozn.redakce).

Jak to, že jste měli dneska tolik faulů?
Nevím, čím to bylo. Hodně zákroků bylo podle mě takových sporných. V prvním poločase tam domácí útočníci třikrát sami uklouzli na tom měkkém hřišti a rozhodčí zapískal standartku, takže jim v tomhle trošku pomohl. V druhé půli měli těch standartních situací hodně, a to možná i naší nešikovností. Měli jsme si na to dávat víc pozor.

Všechny jste přežili a potom jste dostali takovou nešťastnou branku…
Máte pravdu, ten gól byl hodně nešťastný. A to mrzí ještě víc, když dostanete takovou branku tři minutky před koncem po teči.

Co vás na konci tak rozohnilo, že jste se po brance sesypali na pomezního sudího?
Protože pomezní rozhodčí zvedl praporek nad hlavu. No a my nevíme, proč ho dal nakonec dolů, utíkal na půlku a změnil tak konečný verdikt.

Střela při vyrovnávací brance byla tečovaná dvakrát. Myslíte si, že to tečoval hráč Dynama?
Viděl jsem, jak si to Pavel Mezlík sekl doprostřed a vystřelil, potom to tečoval jeden z našich obránců a jestli to tečoval ještě někdo jiný, tak to doopravdy nevím.