Měl být trumfem, který do zápasu s Olomoucí nastoupil za nepříznivého stavu necelých dvacet minut před koncem. Svou úlohu splnil ofenzivně laděný Pavel Mezlík na jedničku. Dvě minuty před koncem zápasu vstřelil důležitou branku, která nakonec znamenala remízu 1:1. "Každý střídající hráč musí oživit hru, pokud je ofenzivně laděný, tak nejlépe dát gól," krčil rameny s úsměvem šťastný střelec..

Pavle, vstřelil jste dnes důležitou branku, která navíc byla vaší první v Dynamu..
Radost mám teď po skončení zápasu obrovskou. Jsem moc rád, že jsem mohl takto pomoci mužstvu a že jsme uhráli alespoň remízu.

Jak k vašemu gólu vlastně došlo?
Dostal jsem přihrávku do kraje a hned proti mě vystartovali dva obránci. Míč ale přeběhli a já zkusil vystřelit. Měl jsem štěstí, střela byla dobře tečovaná před gólmanem a míč se doplácal do sítě. Jsem za to moc rád..

Branka vyvolala hodně emocí, co se hostům nelíbilo?
Vůbec nevím, co bylo za problém. Nevím, to musí vědět hlavně ti, co tam u toho byli. Podle mě to byl jasný regulérní gól.

0čekával jste, že váš příchod na hřiště může takhle dobře skončit?
Doufal jsem v to, každý střídající hráč musí oživit hru, pokud je ofenzivně laděný, tak nejlépe dát gól. Já se teď potřebuji hlavně zvednout. Nemám příliš dobré období, tak doufám, že to tímto nastartuji a budu podávat lepší a lepší výkony.

Hru ovlivnil dost první gól, který padl z penalty, souhlasíte?
Ano určitě, Olomouc začala hrát ze začátku velice dobře, dostali jsme gól, troufám si říci, že zaslouženě. Prohrávali jsme najednou 0:1, poté jsme sice začali hrát, ale stále tomu chyběla ta střela na bránu..

Hra byla ke konce už dost křečovitá, nebylo asi lehké skórovat, že?
To ano, při mém příchodu na hřiště se už míč jen dost nakopával a trefit branku je spíše jen o náhodě a štěstí..

Opět jste dnes navázali na sérii neporazitelnosti..
To ano, já jsem rád, že jsme to takhle zvládli a uhráli alespoň tu remízu. Doufám, že tento bod bude mít pro nás v konečném zúčtování hodně velikou cenu..

Další zápas vás čeká v Brně, odtud pocházíte..
Ano, s Brnem je to vždy pro mě takové specifické utkání, byl jsem tam sedm let v kabině. Mám tam hodně kamarádů, všechno tam znám, tak se tam už velice těším.

Tak přeji hodně štěstí a děkuji za rozhovor .