Jako tradičně fotbalový klub SK Dynamo rozdává před domácím ligovým zápasem celkem 40 vstupenek pro fanoušky, kteří se zúčastnili rozličných soutěží. Pokud jste ve fotosoutěži Hádej kdo jsem tipovali Tomáše Stráského nebo v tradičních tipovačkách přesné výsledky zápasů se Slavií a Baníkem, určitě máte šanci vyhrát. Podívejte se, zda nejste mezi výherci..

Soutěž "Hádej kdo jsem"

Soutěžní otázka

Soutěžní otázka je opět velmi jednoduchá. Na následné fotografii z minulého domácího zápasu se Slaví je ve výskoku zachycen jeden z fotbalistů Dynama. A my se ptáme, který hráč prvního týmu Dynama to je?

Správná odpověď

Správná odpověď hlasování, kterého se zúčastnilo 58 fanoušků, bylo TOMÁŠ STRÁSKÝ. Toto jméno uvedlo celkem 45 zúčastněných fanoušků. Devět z nich se může těšit na dvě vstupenky na nedělní zápas.

Jména vylosovaných výherců

Vladimír Augsten
Ing. Pavel Hajný
Tomáš Lomský
Josef Klečka
Pavel Hrach
Jana Česáková
Pavel Valeš
Tomáš Růžička
David StrnadTipovačka

Výsledek zajímavého a dramatického utkání se Slavií (2:2) trefilo celkem deset fanoušků a pět z nich dostává dvě vstupenky na neděli. Následný remízu na ostravských Bazalech trefilo přesně 7 příznivců, z nichž se také pět může těšit na dvě vstupenky na neděli.

Jména výherců

Milan Leština
Ivan Valenta
Stanislav Kočer
Petr Ondráček
Roman Valenta
Petr Ocelák
Jaroslav Brož
Mirka Turčanová
Zuzana Burdová
Radek Brůha
 


Tipovací duel s Davidem Horejšem

Nárok na dvě vstupenky na nedělní zápas se Slavií Praha má také fanoušek Luboš Formánek, který se zúčastní tipovacího duelu s Davidem Horejšem.


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.