Vedení SK Dynamo připravilo pro své fanoušky opět velmi zajímavou soutěž! Při utkání s Baníkem Ostrava se totiž bude soutěžit o dres podepsaný hráči A-mužstva. Jak soutěž bude probíhat? Tři vylosovaní fanoušci, kteří před začátkem utkání přijdou „do kotle“ na jižní tribuně, si to mezi sebou rozdají o poločasové přestávce v penaltovém rozstřelu. Na zajímavé ceny se však mohou těšit všichni vylosovaní „kotelníci“. Proto neváhejte a přijďte v neděli „do kotle“!

Fandíte Dynamu? A máte jeho dres? Nemáte? Tak jej získejte v naší soutěži! Výherce ovšem nezíská dres lecjaký. Může se těšit přímo na dres podepsaný samotnými hráči A-mužstva SK Dynamo.

Kdo by nechtěl vlastnit trikot s podpisy Davida Horejše, Martina Vozábala či Jaroslava Černého? Takového fanouška na jihu Čech není. Chtěl by jej totiž každý!

Stačí přijít ještě před zahájením utkání SK Dynamo České Budějovice – FC Baník Ostrava do „kotle“ domácích fanoušků na jižní tribuně. Každý návštěvník tohoto sektoru obdrží při svém příchodu soutěžní kupon, jenž bude zařazen do slosování. Tři vylosovaní fanoušci se pak o toužebný dres utkají v penaltovém rozstřelu. Na zajímavé ceny (viz. níže) se však mohou těšit všichni vylosovaní fanoušci!

Utkání 12. kola Gambrinus ligy SK Dynamo ČB – FC Baník Ostrava začíná v neděli 12.11. v 17:00 hod. - nezapomeňte přijít do „kotle“!

1. cena - Dres SK Dynamo podepsaný hráči A-mužstva

2. cena - Vlajka SK Dynamo podepsaná hráči A-mužstva + videokazeta „Pavel Nedvěd“
3. cena – Šála SK Dynamo podepsaná hráči A-mužstva + videokazeta „Antonín Panenka“