Po tombole, doprovázející utkání s Mostem, byla pro „kotelníky“ připravena zajímavá soutěž i na zápas s Baníkem Ostrava. V penaltovém rozstřelu prokázal nejpevnější nervy fanoušek zvaný Dynamokulič a po zásluze si odnesl podepsaný dres všemi hráči A-mužstva. „Jsem přímo nadšený. Dres s podpisy našich kluků jen tak z ruky nedám,“ liboval si nad ukořistěnou trofejí šťastný výherce.

Střelecký ostrov se v prvním poločase utkání ponořil do absolutního blaha. Dynamo vedlo po drtivém úvodu 3:0 a v domácím „kotli“ se pěli oslavné chorály. Do nebes fanoušci vynášeli střelce Mrkvičku, Radzinevičiuse a Horejše. Tři vylosování kotelníci však měli ještě o jedno potěšení navíc. Chvěla se v nich touha po zisku dresu podepsaného od všech jejich miláčků právě se prohánějících po hřišti. O toužebný trikot se soutěžilo v poločasové přestávce.

Penaltovy rozstel Fans
V penaltovém rozstřelu se utkali zleva Dynamokulič, No.11 a Petr

Úvodní sérii pokusů načal Petr a nemýlil se. Poté se ke značce pokutového kopu rozběhl No.11 a na malou chviličku zažil zklamání. Jeho střelu totiž gólman starších A-žáků Dynama Michal Trnka vyrazil. „Bohužel. Snažil jsem se mířit, co to šlo, ale prostě to nevyšlo. To se stává,“ smál se No.11, který v rukách už svíral cenu za 3. místo – vlajku SK Dynamo s podpisy všech hráčů a videokazetu „Antonín Panenka“. Když pak zavěsil třetí v pořadí kopající Dynamokulič, postupoval spolu s Petrem do dalšího kola. Oba střelci však měli instinkt zabijáka a balon vždy s bravurou umístili za záda brankáře. Vše rozšifrovala až mírná nesoustředěnost Petra, jehož zaváhání Dynamokulič v následujícím kole plně využil. Unesl tíhu okamžiku a rozhodl o svém prvenství. Když konečný vítěz rozhodující penaltu otřel o břevno a míč zapadl za brankovou čáru, možná v té chvíli někteří fotbaloví skautové zvažovali přetáhnutí střelce z kotle Dynama do svých klubů. Ve finále poraženého Petra jistě naplno utěšila klubová šála opatřená rovněž všemi podpisy hráčů A-týmu a videokazeta „Pavel Nedvěd“. A vítěz – Dynamokolič – si samozřejmě odnesl cenu, o jejímž vlastnictví sní každý fanoušek Dynama. „Když jsem byl vylosován, moc jsem si nevěřil. Ale nakonec jsem překvapil i sám sebe,“ pověděl s upřímnou radostí v hlase Dynamokulič.

Dynamokulic fans
Dynamokulič své vítězství hned v kotli náležitě oslavil