Nedělní utkání mezi Dynamem České Budějovice se nenesl pouze ve znamení fotbalu. Budějovický klub myslel také na rodiny s dětmi a pro nejmenší fanoušky připravil zajímavé akce, během kterých se mohli děti vyřádit..

Poblíž hlavní tribuny byl nepřehlédnutelný nafukovací hrad, kolem kterého probíhali i nejrůznější fotbalové i nefotbalové soutěže. O dobrou náladu se staral klaun Ronald McDonald od partnera celé akce restaurací McDonald´s. Dalším partnerem, který se na akci velkou měrou podílel, bylo Hitrádio FAKTOR.

Na malé fanoušky Dynamo myslí i v budoucnosti. Již v sobotu 30. května proběhne na Střeleckém ostrově v rámci projektu České Budějovice - Město sportu "Velký sportovní den", který bude opět určen pro fanoušky všech věkových kategorií. Vedle nejrůznějších akcí a soutěží se na budějovickém stadionu uskuteční koncert Martiny Pártlové (finalistka soutěže X-Factor).

Od nové sezony navíc vedení klubu připravuje na Střeleckém ostrově rodinnou tribunu s programem pro děti a zvýhodněným vstupným.