Příznivci Baníku Ostrava, kteří budou chtít v neděli 17. května 2009 na Střeleckém ostrově podpořit svůj klub v zápase s Dynamem České Budějovice, si musí vstupenky na toto utkání zajistit s předstihem u svého klubu. Budějovický klub poskytl všechny vstupenky do sektoru hostujících fanoušků představitelům Baníku Ostrava a právě v Ostravě je také jediná možnost si tyto vstupenky pořídit. Ten, kdo přijede v neděli do Českých Budějovic bez vstupenky, nebude mít žádnou možnost dostat se na stadion.

"Podobně jako v zápasech Baníku na hřišti Sparty nebo Slavie jsme se rozhodli prodávat vstupenky hostujícím fanouškům na jméno. S manažerem komunikace Baníku, panem Igorem Bruzlem, jsme se dohodli, že právě u něj si budou moci fanoušci Baníku zakoupit na jméno vstupenku a následný seznam fanoušků nám bude Baníkem poskytnut," říká obchodní manažer Dynama Radim Šupka.

Právě tato cesta je jedinou možností, jak si s předstihem zajistit vstupenku na zápas 28. kola ligy. Ten, kdo si z ostravských fanoušků vstupenku takto nezakoupí, musí počítat s tím, že těsně před samotným zápasem již nebude možnost vstupenky kupovat. "Snažíme se tuto skutečnost prezentovat včas, aby příznivci ostravského klubu měli již delší dobu před zápasem zajištěnou vstupenku a zbytečně tak následně neabsolvovali dlouhou cestu z Ostravy, aniž by se na stadion dostali," dodává Šupka.