Fotbalové Dynamo a volejbalový Jihostroj pro své fanoušky připravili společnou akci. Příznivci, kteří navštíví ve čtvrtek fotbalové utkání s Viktorií Žižkov, budou moci vyrazit v pátek na volejbal s Benátkami nad Jizerou zdarma. Kluby tím potvrzují vzájemnou spolupráci a dlouhodobě dobré vztahy.

Podobnou akci SK Dynamo v minulosti připravilo také s hokejovým Motorem. Nynější spolupráci s Jihostrojem manažer volejbalistů Stanislav Pochop vítá. „Všichni tři českobudějovické kluby se snažíme spolupracovat, jsme z jednoho města a máme tak prostě k sobě blízko,“ uvádí Stanislav Pochop.

Fotbalisté Dynama čtvrtečním utkáním uzavřou na domácím hřišti podařený podzim. Černobílí zatím před vlastními fanoušky vyhráli všech šest utkání. Generální manažer Martin Vozábal by si přál úspěšnou sérii prodloužit. „Věříme, že si fandové utkání hlavně užijí. Jsme rádi, že díky spolupráci s Jihostrojem jim můžeme nabídnout další výhodu v podobě vstupu na volejbal zdarma,“ říká Martin Vozábal.

Volejbalistům Jihostroje se letos v domácím prostředí zatím také daří. Jihočeši na vlastní palubovce odehráli dva zápasy. Příbram i Ústí nad Labem porazili shodně 3:0. „Budeme rádi, když se k našim stálým příznivcům přidají i fandové Dynama a společně nás podpoří proti Benátkám,“ věří Stanislav Pochop.

Princip vstupu z fotbalu na volejbal zdarma je jednoduchý. Na vchodech sportovní haly se v pátek stačí prokázat vstupenkou ze čtvrtečního fotbalového utkání Dynama s Viktorií Žižkov či permanentní kartou na celou sezonu.

Utkání Dynama s Viktorií Žižkov ve čtvrtek začíná na Střeleckém ostrově v 17 hodin. Českobudějovický Jihostroj pak Benátky nad Jizerou v pátek přivítá od 18 hodin.