Parkoviště za Východní tribunou stadionu na Střeleckém ostrově se v posledních měsících stalo oblíbeným místem, kde zdarma parkují lidé přijíždějící za prací do Českých Budějovic. Parkoviště bylo vždy v den zápasu Dynama zcela uzavřené, a to se klub rozhodl změnit. Ve čtvrtek 10. listopadu bude uzavřena jen nezbytná část parkoviště a zbytek bude nadále možný využít k běžnému celodennímu parkování.

Parkoviště za Východní tribunou je v poslední době v pracovních dnech zaplněné do posledního místa. SK Dynamo České Budějovice chce udělat vstřícný krok a i v hrací den, tj. ve čtvrtek 10. listopadu, nebude celé parkoviště uzavírat. „Rozhodli jsme se, že uzavřeme pouze tu část parkoviště, kde jsou jednotlivá parkovací místa očíslovaná. Právě na tyto místa mají vydané parkovací karty naši kluboví partneři a my jim musíme samozřejmě jejich parkovací místa garantovat,“ říká sekretář Dynama Milan Čadek.

Od čtvrtečního rána bude tedy široké veřejnosti ke klasickému parkování k dispozici přibližně 70 parkovacích míst. Menší část parkoviště (cca 50 míst) bude již od rána uzavřená a bude vyhrazena pro parkování partnery klubu pro parkování před a během zápasu s Viktorií Žižkov.

Děkujeme za pochopení!