Důležitý zápas s Tescomou Zlín může jako tradičně díky našemu webu sledovat velké množství fanoušků zcela zdarma. Pro volný vstup na stadion se stačilo zúčastnit jedné z našich soutěží. Ti, co tak učinili, se mohou uvnitř tohoto článku podívat, zda nejsou mezi šťastnými výherci.

Soutěž "Hádej kdo jsem"

Soutěžní otázka

Soutěžní otázka je jako tradičně velmi jednoduchá. Na fotografii z posledního domácího zápasu s Příbramí jsou zachyceni dva fotbalisté a my se ptáme, o jaké dva fotbalisty se jedná.

Správná odpověď

Správná odpověď hlasování, kterého se zúčastnilo 39 fanoušků, bylo MARTIN LEŠTINA a DANIEL HUŇA. Tato jména uvedlo celkem 21 zúčastněných fanoušků. Deset z nich se může těšit na dvě vstupenky na nedělní zápas.

Jména vylosovaných výherců

Pavel Valeš
Pavel Hajný
Petr Dvořák
Monika Trinkbauerová
Lukáš Mojžíš
Václav Staněk
Bořivoj Mareš
Jaroslav Klečka
Ladislav Čížek
Vladimír Augsten
 Tipovačka

Výsledek prvního jarního zápasu s Příbramí (2:2) netrefil žádný ze 173 tipujících.
Tipovačky před zápasem se Spartou (0:0)se sice zúčastnilo pouze 79 fanoušků, ti byli ale o poznání úspěšnější a hned sedm z nich má možnost jít v neděli zadarmo na fotbal.

Jména výherců

Roman Uraj
Roman Zetek
Radek Kůrka
Dana Litvanová
Jaroslav Velek
Patrik Bolvári


Tipovací duel s Janem Riegelem

Nárok na dvě vstupenky na nedělní zápas se Zlínem má také fanoušek Zdeněk Bárta, který se neúspěšně zúčastnil tipovacího duelu s Janem Riegelem.

Dalšího tipovacího duelu, tentokrát s Pavlem Mezlíkem, se zúčastní Lukáš Máče - i on má možnost jít zdarma na zápas se Zlínem.


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.