Stejně jako vždy máme pro fanoušky Dynama k dispozici hromadu vstupenek na nedělní zápas s Baníkem. Pokud jste se účastnili našich soutěží, tak nakoukněte do článku, zda jste náhodou nevyhráli..

Soutěž "Hádej kdo jsem"

Soutěžní otázka

Na fotografii ze zápasu Dynama se Slavií je jeden fotbalista budějovického týmu v obležení dvou protihráčů. A my se ptáme, o kterého hráče Dynama se jedná..

Správná odpověď

Drtivá většina soutěžících na fotografii správně rozeznala záložníka Dynama Petra Benáta. Pět nejrychleji správně odpovídajících fanoušků se může těšit na dvě volné vstupenky na zápas s Baníkem..

Seznam výherců:

Mirka Mikolášová
Miloš Schuster
Martin Paulík
Olga Boháčková
Kamil KrupkaTipovačka

V posledních dvou kolech tipovací soutěže fotbalisté Dynama fanouškům příliš radosti neudělali. Fanoušci většinou věří ve vítězství Jihočechů a přesný výsledek posledních zápasů trefilo jen minimum soutěžících.
Tipovací soutěže před zápasem se Slavií se zúčastnilo celkem 160 fanoušků a jen pět z nich věřilo ve vítězství Slavie 0:1. Všech pět těchto tipujících se může těšit na dvě vstupenky na Baník.
Před zápasem s Libercem hlasovalo celkem 94 fanoušků a ani jeden nezkusil tipnout výsledek 3:0 pro domácí, který by znamenal vítězství v tipovačce.

Seznam výherců:

Patrik Dvořák
Petra Bohdalová
Pavel Veselý
Václav Sýkora
Václav Hanžl


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.