V utkání 25. kola 1. Gambrinus ligy bude SK Dynamo České Budějovice hostit celek 1. FC Brno. A v naší soutěži máte opět možnost získat 2 volné vstupenky na toto utkání. Pro jejich získání stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku, kterou i s pravidly soutěže naleznete v článku.

Prvoligové utkání mezi Dynamem a Brnem se odehraje v neděli 13. dubna od 17 hodin na českobudějovickém E.ON Stadionu. V naší soutěži každý z 10 výherců získá na utkání 2 volné vstupenky. To znamená, že se celkem hraje o 20 lístků!


Soutěžní otázka

K trenérskému kormidlu brněnských fotbalistů před sezonou usedl Petr Uličný, který od vedení klubu dostal za úkol, aby pro Brno na příští sezonu vybojoval evropské poháry. Ke splnění úkolu by Uličnému mohly pomoci i jeho bohaté ligové zkušenosti, kdy jako hlavní kouč v nejvyšší soutěži vystřídal již několik klubů. Kolik přesně prvoligových klubů tento trenér ve své kariéře už vedl?

A) 6 klubů

B) 7 klubů

C) 8 klubů


Jak odpovídat?

Soutěžící vybere odpověď, kterou považuje za správnou a její celé znění i s písmenem odpovědi odešle na email

rpapacekdynamocb.cz

Do emailu napište celé své jméno a poštovní adresu. Výherci budou zveřejněni na webových stránkách klubu v pátek 11. dubna 2008 ve 12 hodin a rovněž budou informováni emailem. Vstupenky pro ně budou připraveny přímo na E.ON Stadionu v den utkání.

Pravidla soutěže

1. Soutěž začíná v úterý 8.4.2008 v 9:00 hod. a končí ve čtvrtek 10.4.2008 ve 22:00 hod.

2. Do soutěže budou zařazeny pouze emaily, které nám dorazí v termínu stanoveným pravidly a zároveň obsahující všechny výše uvedené náležitosti (správná odpověď, jméno a příjmení, poštovní adresa).

3. Každý výherce získá 2 vstupenky.

4. Každý soutěžící se do soutěže může zapojit pouze jednou.

5. Z jedné emailové adresy může být odeslána maximálně jedna odpověď.

6. V případě většího počtu správných odpovědí o výhercích rozhodne los.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhru nelze vyplatit v hotovosti.

8. Účastníci soutěže souhlasí s poskytnutím osobních údajů organizátorovi, jenž ale budou sloužit výhradně pro účely soutěže. Případní výherci pak souhlasí se zveřejněním svého jména na webových stránkách dynamocb.cz