V neděli 21. října nastoupí domácí SK Dynamo na E.ON Stadionu proti týmu pražské Sparty. Začátek je tentokrát posunut na 20.15 hodin, protože utkání bude přenášet Česká televize na kanálu ČT4. Jihočeští příznivci fotbalu mohou na E.ON stadionu na Střeleckém ostrově očekávat v neděli velmi zajímavý zápas. Vždyť Sparta v Českých Budějovicích na jaře neuspěla a nadšení fanoušci Dynama viděli nejen dva krásné góly, ale i nezapomenutelný výkon celého domácího týmu v čele s bývalým Sparťanem Karlem Poborským.

Karel Poborský bude sledovat nedělní zápas už jen z tribuny. Na hřišti ale bude přímým účastníkem dění další sparťanský srdcař František Straka, který Dynamo povede poprvé proti Spartě!

Také v pražském týmu jsou někteří vázáni vzpomínkami na působení v barvách soupeře. V dresu Sparty uvidíme na E.ON stadionu bývalé českobudějovické hráče a reprezentanty Marka Kuliče a Jiřího Kladrubského. Na ligovém trávníku se poprvé setkají s novou posilou Dynama, jímž je brazilský fotbalista Renan Marques (nar. 8. 3. 1983), který přichází do Českých Budějovic na hostování z Botafogo Futebol Cluba v Sao Paulu.

Vstupenky na nedělní utkání jsou v předprodeji v sázkové kanceláři na Lannově třídě do pátku do 12 hodin. Zbylé vstupenky budou k dostání v pokladnách na stadionu. Hlavní pokladna z ulice E. Pittera bude otevřena od 15 hodin, ostatní pokladny od 18 hodin.

Pro ty, kteří si zakoupí vstupenky již v předprodeji, má Dynamo připraven dárek ve formě vstupenky na utkání 4. kola Poháru ČMFS. V něm přivítá ve středu 31. října od 17 hodin domácí Dynamo tým 1. FC Brno. Pro návštěvníky E.ON stadionu jsou v neděli připravena i další překvapení: v diváckých soutěžích bude možné díky spolupráci s E.ON ČR vyhrát některý z výrobků „bílé“ elektroniky, na ceny se mohou opět těšit i diváci fanouškovského „kotle“.