Fotbalisty Dynama České Budějovice čeká poslední domácí zápas letošní sezony. Jihočeši se v atraktivním souboji představí proti Spartě Praha a zájem fanoušků slibuje i zajímavou diváckou kulisu.

Dynamo České Budějovice bude poslední zápas sezony hrát proti týmu, který dlouhodobě přitahuje pozornost největšího počtu fotbalových příznivců. "Samozřejmě si uvědomujeme, že to pro naše fanoušky bude trochu trpké loučení s ligovou sezonou. Je jisté, že sestupujeme a zároveň ani Sparta už nemůže bojovat o mistrovský titul. Přesto ale evidujeme výrazně zvýšený zájem o vstupenky na toto utkání," říká tiskový mluvčí Dynama Aleš Strouha.

Nejvěrnější příznivci obou klubů nechtějí ponechávat nic náhodě a vstupenky na sobotní utkání si zajišťují již s předstihem. "Běžně se v předprodeji na sekretariátu nebo přes internet prodávají vstupenky řádově v jednotkách nebo maximálně desítkách. Ve čtvrtek odpoledne bylo na zápas se Spartou prodáno v předprodeji již téměř tisíc vstupenek a zájem fanoušků je tak mnohonásobně vyšší než obvykle," doplňuje Aleš Strouha.

Vedení klubu chce prodej vstupenek ještě více podpořit a na čtvrtek si pro fanoušky připravilo oblíbenou akci "Happy hour", během které bude možné od 17:00 do 18:00 kupovat vstupenky na fotbal za 50 Kč, tedy s 50% slevou! Tato sleva platí pro jižní, východní a severní tribunu. "Akce Happy hour byla mezi fanoušky pochopitelně vždy velmi oblíbená a často se nás ptali, zda jí plánujeme zopakovat. Navíc nám bylo občas vytýkáno, že prodej vstupenek na sekretariátu probíhá jen do 15 hodin a že lidé nestihnou z práce dorazit, aby si vstupenky koupili. Proto jsme se rozhodli, že ve čtvrtek budeme vstupenky prodávat až do šesti do večera a navíc poslední hodinu s výraznou slevou," říká dále tiskový mluvčí klubu.

Mimo "Happy hour" mohou fanoušci vstupenky kupovat již od začátku minulého týdne. K dispozici jsou vstupenky na všechny tribuny, pouze hlavní (západní) tribuna je již téměř zaplněná a zbývají poslední kusy. Na hlavní tribunu stojí vstupenka 150 Kč, na všechny ostatní pak 100 Kč. Senioři mohou kupovat vstupenky v cenách 100 a 85 Kč. Děti do šesti let (stejně jako ZTP/P) mají vstup zdarma a od sedmi do patnácti let platí 50 Kč. Cena vstupenek do sektoru domácích i hostujících fans stojí 100 Kč.

Pro rodiny s dětmi bude jako tradičně otevřena McDonald´s Rodinná tribuna, kam opět v sobotu zavítá Ronald McDonald, který se bude starat o dobrou zábavu. Na rodinné tribuně bude pochopitelně připravené občerstvení od McDonald´s zdarma a pro malé fanoušky budou připravené i další doprovodné akce. Ceny vstupenek na Rodinnou tribunu jsou 200 Kč (dva dospělí a dvě děti) a 100 Kč (jeden dospělý a dvě děti).

Členové Fanklubu SK Dynamo mají možnost si koupit vstupenku s slevou 20%. Fanklubáci tak mohou jít na hlavní tribunu za 120 Kč a na ostatní tribuny za 80 Kč!

Předprodej vstupenek na zápas se Spartou probíhá na sekretariátu klubu v Severní tribuně každý den od 8:00 do 15:00 (kromě hodinové polední pauzy). Kvůli zvýšenému zájmu fanoušků bude prodej vstupenek ve čtvrtek prodloužený do 18:00 a v pátek do 17:00! Po ukončení předprodeje pak bude možné vstupenky zakoupit v den zápasu na hlavní pokladně od 13:30 a na ostatních pokladnách pak od 15:00.

Vstupenky je možné kupovat i na internetu přes českobudějovický rezervační portál CBsystem. Přes webové prostředí je možné online kupovat a nebo rezervovat vstupenky v cenových hladinách 150 nebo 100 Kč. Přes CBsystem není bohužel možné kupovat zvýhodněné vstupenky pro seniory a děti. Vstupenky na zápas se Spartou můžete online kupovat ZDE.

Ceny vstupenek na zápas se Spartou Praha
základní vstupné (tribuna Západ) 150 Kč
základní vstupné (ostatní tribuny) 100 Kč
zlevněné vstupné (osoby nad 60 let, tribuna Západ) 100 Kč
zlevněné vstupné (osoby nad 60 let, ostatní tribuny) 85 Kč
rodinné vstupné (1 dospělý + max. 2 děti)* 100 Kč
rodinné vstupné (2 dospělí + max. 2 děti)* 200 Kč
dětské vstupné (7 - 15 let) 50 Kč
Fans (vlajkonoši domácí i hosté) 100 Kč
ZTP 85 Kč
děti do šesti let a ZTP/P ZDARMA
* Rodinné vstupné platí pouze do vyhrazeného sektoru „Rodinné tribuny“.
* Od třetího dítěte vstup na „Rodinnou tribunu“ již za 50 Kč.