Dynamo se po roce vrátí do druhé ligy, na tom už se nic nezmění. S nejvyšší soutěží se Jihočeši rozloučí v sobotu atraktivním duelem s pražskou Spartou, při kterém bude pro příchozí fanoušky připravený poslední letošní Dynamák.

Ve Zpravodaji se poohlédneme za posledními dvěma ligovými duely. Ten první přinesl Jihočechům jiskřičku naděje po výhře nad Duklou, i ta poslední však zhasla po prohraných gólových dostizích v Ostravě. Nechybí reportáže ani ohlasy s hlavními aktéry duelů. Projdete si i novinky z nejvyšší soutěže na tradičních čtyřech stranách, představíme si i posledního soupeře, který dorazí letos na Střelecký ostrov.

Nabyté období prožívá juniorka, která dosahuje střídavých úspěchů. Přečíst si můžete rozhovor s mladým Nicolasem Pennerem a projít si i poslední zápasy žákovských a dorosteneckých kategorií.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Domácí rozlučka s ligou v sobotu se Spartou (21.5.2015)

Jihočeši už nemají ani teoretickou šanci na záchranu a SYNOT ligu po roce opustí. Dynamo se doma rozloučí s ligou atraktivním zápasem s pražskou Spartou. Zápas startuje na Střeleckém ostrově v sobotu v 17.15 a živě ho přenáší stanice ČT Sport.