Po reprezentační přestávce se znovu hlásí o slovo česká nejvyšší soutěž. Dynamo v 7. kolo přivítá na Střeleckém ostrově v sobotu od 19 hodin Duklu Praha a fanoušci nebudou ochuzeni ani o tradiční Zpravodaj ze Střeleckého ostrova. Zde je malá ochutnávka, co na vás v něm při sobotním podvečeru čeká.
Dynamák pro sobotu

Již neodmyslitelnou záležitostí se stala fakta z předchozích zápasů a následné ohlasy. Vrátíte se i k nepovedenému druhému kolu Poháru České pošty s Domažlicemi. Pochopitelně nechybí ani kompletní představení soupeře a vzájemná bilance. Výjimečně na místo dotazníku si přečtete obsáhlý rozhovor s novým koučem Miroslavem Soukupem.

V rubrice Co dnes dělají zavzpomínáte na bývalého útočníka Dušana Kubu. Nechybí nejlepší dotazy z Ptejte se, připomenete si výsledky juniorky i farmy a samozřejmě i mládežnických celků Dynama. Při utkání s Libercem se povedl husarský kousek Lukáši Rychlému, který v poločasové soutěži vyhrál zájezd za 30.000 Kč. I o výhře tohoto mladíka se dočtete v Dynamákovi ze Střeleckého ostrova, který bude v prodeji před utkáním s Duklou za 20 Kč.