Po takřka měsíci se Dynamo představí znovu doma a ani tentokrát diváci nebudou ochuzeni o Zpravodaj, který vám nabídne novinky ze Střeleckého ostrova. Dynamák bude pro fanoušky připraven u mladých fotbalistů Dynama za 20 Kč.

Dynamák se podrobně vrátí k posledním třem zápasům SYNOT ligy s Příbramí, na Bohemians a po reprezentační přestávce také v Hradci Králové včetně pozápasových ohlasů s navrátilcem Jiřím Kladrubským, jenž v Hradci naskočil po takřka sedmi měsících. Hned dvě strany patří detailnímu představení našeho pátečního soupeře, kterým je pražská Slavie. Dočtete se i o tom, jak si černobílí zlepšovali náladu týmovým turnajem ve volejbalu.

Od nové sezony tradiční čtyři strany o SYNOT lize rovněž nebudou chybět v Dynamákovi. Projdete si i poslední zápasy juniorky Dynama v Juniorské lize a také poslední čtyři staršího dorostu v první lize. Nechybí ani obsáhlé výsledky mládeže. V dvojrozhovoru dvou hráčů A-týmu vám tentokrát Petr Benát představí Ondřeje Herzána a naopak.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Po výhře v Hradci hostí Jihočeši v pátek Slavii (22.10.2014)

Po šesti zápasech bez výhry se českobudějovické Dynamo konečně dočkalo a před týdnem vyhrálo v Hradci Králové 3:2. Na tři body z východu Čech budou chtít Jihočeši navázat doma proti Slavii. Atraktivní duel s pražským celkem startuje na Střeleckém ostrově v pátek v 18 hodin.