Při následujícím domácím zápase se Slováckem budou fanoušci obou klubů v rámci zápasového servisu moci koupit tradiční zpravodaj Dynamák ze Střeleckého ostrova. I tentokrát v něm bude řada zajímavých článků a informací.

Vedle tradičního přestavení soupeře z Uherského Hradiště jsou ve zpravodaji dopodrobna rozebrané poslední dva ligové zápasy s Teplicemi a Jabloncem. Nechybí pochopitelně ani přehled nejzajímavějších novinek z klubu za poslední tři týdny.

Na otázky v oblíbeném hráčském dotazníku tentokrát odpovídal středopolař MAS Táborsko, v Dynamu hostující, Petr Javorek. Chybět samozřejmě nemůže ani rozhovor s jednou z legend klubu. Tentokrát jsme se zaměřili na výraznou osobnost historie Dynama, rekordmana v počtu ligových startů za budějovický klub - útočníka Ladislava Fujdiara.

Pravidelnou součástí zpravodaje Dynamák jsou také informace o juniorském týmu, o farmě a o mládežnických celcích. Veškerý servis proto nechybí ani ve zpravodaji s pořadovým číslem 6. Zpravodaj můžete koupit před před stadionem od malých fotbalistů Dynama. Zároveň se dá zakoupit ve fanshopu v jižní tribuně stadionu na Střeleckém ostrově. Cena bude obvyklých 20 Kč!