Velmi dobré utkání odehráli futsalisté Dynama na palubovce Žabinských Vlků v Brně. Od úvodu zápasu byli lepším a produktivnějším týmem a nakonec vyhráli rozdílem šesti branek. Hattrick si připsal Martin Jasanský, poprvé se v brance představil gólman Zdeněk Křížek.

Od první minuty bylo Dynamo aktivnějším týmem. Jasanský si naběhl na přihrávku vzduchem za obranu a tváří v tvář brankáři Večeřovi z první o kousek minul! Hra se poté kouskovala, nicméně stále měl hostující tým více ze hry. V osmé minutě skončil míč na břevně brány domácího týmu, následná dorážka z otočky pak minula volný prostor mezi třemi tyčemi.

Čekání na první branku trvalo až do 11. minuty. Za zády gólmana domácích skončila povedená střela Radoucha do pravé horní části brány - 0:1. Domácí v prvním poločase příliš Křížka neohrozili, a tak udeřil znovu budějovický tým. V 16. minutě to byl konkrétně Sláma. Pas za hostující obranu našel Slámu, který lobem kolenem, překvapil Večeřu, který vyrazil míč jen nad sebe, ten pak dopadl za něj a Sláma už měl jednoduchou práci s dorážkou do prázdné brány - 0:2. První poločas víc nenabídl, a proto se šlo do kabin za stavu 0:2 pro Dynamo.

Ve 21. minutě zvýšil vedení Dynama Jasanský. Gólman Večeřa sice dokázal vyrazit první střelu, na dorážku Jasanského už ale nestačil - 0:3. Domácí spíše po celé utkání bránili, větší šance si nevytvářeli, ale když už se dostali na dostřel Křížka, byla z toho branka. Hanuš přihrál z pravého křídla do dobrého prostoru Starému, který možná trochu překvapil gólmana. Jeho střela nebyla vůbec razantní, i přesto však skončila v pravém dolním rohu - 1:3. Na rozdíl tří branek upravil druhou brankou Jasanský. Starého přihrávka neprošla a dvojice Benát - Jasanský se vydali do protiútoku. Benát přistrčil míč na pravou stranu Jasanskému, který nezaváhal a trefil se přesně k levé tyči - 1:4.

Ani ne o minutu později přidal pátý gól Benát. Domácí zkoušeli zahrát hru bez gólmana a Dynamo toho dokázalo rychle využít. Benát utíkal sám na prázdnou bránu a měl před sebou už jen velmi jednoduchý úkol - 1:5. Ve 33. minutě domácí byli za aktivitu při power-play odměněni nepřímým kopem z kraje pokutového území Křížka. Bleskovou a propracovanou souhru zakončil přesnou střelou Cenek - 2:5.

Konečný hřebík do rakve domácích zasadil opět Jasanský. Křížek vychytal Hanuše, k odraženému míči se dostal Jasanský, který následně trefil přes celé hřiště prázdnou bránu, čímž zkompletoval hattrick v utkání - 2:6. Probíhala 38. minuta a premiérovou branku v týmu PCO si připsal na svůj účet Slavík. Ten se vydal na výlet na domácí polovinu. Své tažení zakončil přízemní ranou, která propadla za Večeřu - 2:7. Ve 39. minutě přidal svou druhou branku Radouch. Vlci to i za již prakticky rozhodnutého stavu zkusili znovu bez gólmana v zádech a toho využil právě Radouch - 2:8. Pobídku dokonat hattrick dostal Radouch 31 vteřin před finální houkačkou. Večeřa byl pozorný a jeho pokus zneškodnil.

Martin Slavík (hráč Dynama): "Do zápasu jsme šli s tím, že chceme Vlkům vrátit porážku z minula a od první minuty to bylo znát. Už po první půli mohlo být rozhodnuto, ale většinu gólů jsme si nechali do druhé půle. V té nás nutno dodat, podržel brankář Křížek."

Michal Letzel (Brno): "Během 18 dní jsme sehráli šest těžkých zápasů, což je jeden zápas za tři dny včetně čtyř cest napříč republikou. To je docela velká porce a na jednu stranu je člověk rád za to, že se hraje, na stranu druhou tohle ta futsalová radost úplně není. Po dnešním výsledku je těžké s chladnou hlavou něco říct. Snad tedy jen pogratuluji soupeři k velmi dobrému výkonu a my musíme v nynější zápasové pauze rozklíčovat, co je špatně. Do jaké míry se nám to podaří uvidíme v derby s Helasem, které se hraje šestého února."