Náročný program pokračoval pro budějovické futsalisty na palubovce favorizované Sparty Praha. Ještě po polovině zápasu byl stav zápasu v hlavním městě vyrovnaný, jenže v posledních patnácti minutách zápasu dokázali domácí strhnout vedení na svou stranu a připsat si tři body do tabulky.

Neuběhly ani dva dny a náš tým už zajížděl k dalšímu utkání, tentokrát na horkou půdu pražského vicemistra Sparta Prahy. Ta se tento ročník potýká s výkyvy formy, proto byla šanci soupeře alespoň zaskočit.

Domácí byli hned od začátku velice aktivní, ale Beránek byl neustále pozorný a možná i proto byl výsledek prvního poločasu pouze 1:0. Ale nepředbíhejme. První vážnou šanci měl náš tým, kdy se Benát dostal sám před Grečáka. O pár vteřin na druhé straně převedl Beránek tygří skok v reakci na střelu Brahimiho do odkryté branky.

Na úvodní branku se čekalo až do šesté minuty, kdy zahraniční spolupráce přinesla domácím ovoce. Na konci kombinace stál Angellott, který dloubáčkem překonal Beránka - 1:0. Sparta svůj tlak stupňovala, ale hostující obrana ve spolupráci s Beránkem byla připravena. Znovu prosadit se pokoušel Benát, jehož nenápadná střela mířila kousek vedle levé tyče.

Ani neuplynulé celé tři minuty druhého poločasu a přišlo vyrovnání! Pouzar poslal vysoký míč na hrotu stojícího Benáta, který si pohrál s domácím obráncem a naservíroval Dominiku Hricovi balon před branku, jeho úkol byl pak velice snadný - 1:1. Ve 26. minutě obrana Dynama ztratila koncentraci, této mezery v obraně využil Angellott, který předložil balon do odkryté branky křižnou přihrávkou Vokounovi - 2:1. O minutu později byl už náskok dvoubrankový, a to když Vokounovu střelu Beránek stačil vyrazit pouze pár decimetrů před sebe, kde číhal Hora, který do prázdné branky zvýšil na 3:1.

Snížení mohl přinést Pouzar, který v zakončení ztroskotal na brankářské legendě Grečákovi. Vzápětí trefil Jakub Hric tvrdou ranou spojnici břevna a tyče! Sérii akcí, které měly znamenat alespoň jednu branku uzavíral Benát přízemní ranou, která skončila v rukavicích Grečáka.

Dvě minuty před koncem přidala Sparta při power play Dynama čtvrtou branku. Chybu v rozehrávce potrestal Angellott - 4:1.

Beni Simitči (trenér Sparty): „Nejdůležitějším cílem dnešního zápasu byl zisk tří bodů, což se nám podařilo. Nehráli jsme dobře, nejsem spokojen s naší hrou, ale momentálně v tomhle stavu, kdy nejsme ve své kůži, nemůžu po hráčích víc chtít. Jak už jsem před tím řekl, půjdeme zápas od zápasu a věřím, že se to bude jen zlepšovat.“

Jakub Hric (hráč Dynama): "Gratuluji soupeři k výhře. Nicméně si myslím, že jsme neodehráli vůbec špatné utkání. Co víc říct... Musíme mít více klidu v zakončení, šancí jsme si vytvořili dost. Dnes jsme mohli jen překvapit, důležitá utkání nás teprve budou čekat."