V šestém kole nejvyšší futsalové soutěže prohrálo Dynamo na domácí palubovce proti favorizovaným Teplicím. Do sítě Severočechů se sice dokázal prosadit hned čtyřikrát, jenže na produktivnějšího soupeře to nestačilo.

Ve druhé minutě prověřil ranou z dálky Hric brankaře Mareše, který byl pozorný. Z první šance hostů ve třetí minutě padla hned branka. Varela po sérii šťastných odrazů předložil míč před prázdnou branku Slavíkovi, který se nemýlil. 0:1. O dvě minuty později Jasanský po chybné hlavičce hostujícího obránce, obešel Mareše, ale odkrytou branku trefit nedokázal. A pak přišla další rána. V 8. minutě si Hric při souboji nešťastně přivodil zranění a kromě ztráty hráče skončila situace i druhou brankou. Matas přijmul nabídku Felipinha. 0:2.

Ve 12. minutě si pohlednou akcí vyměnili míč Prokeš s Benátem. Druhý jmenovaný z levé strany předložil míč Prokešovi, který snížil na 1:2. Dynamo bylo v laufu a jen o 20 vteřin později bylo srovnáno. Benát vypíchl míč hostujícímu obránci a Dynamo se hrnulo do brejku, který vedl Prokeš. Ten předložil zpět Benátovi, který ranou mezi nohy vyrovnal na 2:2.

Ve 14. minutě bylo vedení opět na straně hostů. Adriano si potáhl míč na pravé straně a ranou pod břevno zvýšil na 2:3. Hned vzápětí přidal čtvrtou branku Felipinho – 2:4.

Snaha domácích ve druhém poločase byla znát, větší šance ale neznamenala. Ve 23. minutě si vyměnili míč Varela s Adrianem, který přidal druhou branku v utkání - 2:5. O minutu později přidali hosté šestou branku. Diece opět předložil před odkrytou branku tentokrát Felipinhovi, který zvýšil na 2:6. Pro domácí hrůzostrašná pasáž, kterou podtrhl sedmou brankou Varela ve 30. minutě.

Debakl domácích odvrátil ve 38. minutě Benát, který z přímého kopu propálil vše, co mu stálo v cestě. Ve 40. minutě brankař Mareš byl pozdě v souboji s Peckou a vysloužil si červenou kartu. Z přímého kopu Benát nastřelil Jasanského, který patičkou snížil na konečných 4:7.

Tomáš Pecka (hráč Dynama): „Očekávali jsme těžký zápas, a to se také potvrdilo. Časem se nám bohužel zranili dva hráči a museli jsme dohrávat v malém počtu, což se projevilo na herním výkonu. Teplice prokázaly svou kvalitu a zaslouženě vyhrály. I z naší strany se jednalo o zodpovědný a kvalitní výkon."

Martin Matas (hráč Teplic): „Podařilo se nám dát dva rychlé góly, ale pak jsme vypadli z tempa a soupeř dokázal srovnat. Poté jsme ale znovu odskočili o dvě branky. Do druhé půle jsme nastoupili více organizovaně, přidali další góly a až na posledních pár minut jsme soupeře k ničemu nepustili. Výsledek jsme si pohlídali i přesto, že se soupeř nevzdával do samotného konce utkání."