Druhou výhru ze tří posledních utkání oslavili futsalisté Dynama v nejvyšší soutěži. Tentokrát vyhráli na domácí palubovce, kde přehráli Ústí nad Labem a připsali si tak šesté vítězství v sezoně.

Utkání začalo slibně pro domácí. Ve druhé minutě Votava dlouhým výhozem našel nehlídaného Výborného, který si poradil s obráncem a ranou pod víko nedal Křížkovi sebemenší šanci - 0:1. Domácí dlouho hledali recept, jak proniknout skrz blok hostů. Úspěchu dosáhli až v 6. minutě. Peterek dobře vyvezl míč na levé straně, když už to vypadalo, že je v beznadějné situaci, opřel se do balonu, který Votava pouze vyrazil k Radouchovi. Ten se s ničím nepáral a vše propálil - 1:1.

V následujících minutách hosté dobře bránili a občasně vyráželi do zajímavých kontrů. Jeden z takových zakončil Dlouhý těsně vedle Křížkovy branky. Vzápětí svůj pokus znovu opakoval, ovšem opět neúspěšně. V 15. minutě mohl poslat Dynamo do vedení Pouzar, trefil pouze tyč! Až v 18. minutě se domácí dočkali. Radouch dobře zabojoval o míč na pravé straně palubovky. Čapek tak dlouho otálel s rozehrávkou, až byl potrestán ztrátou. Radouch předal Pouzarovi, který stahovačkou zmátl obránce a slabší levou zakončil za Votavova záda - 2:1. Krátce na to uviděl pátou žlutou kartu v sezóně Pouzar. Pouzar byl v prvním poločase jeden z nejviditelnějších mužů na palubovce.

Těsně před hvizdem domácí přidali třetí branku. Branku tzv. do šaten. Hrbáč se štěstím prostrčil na Hrice, který se dostal k odraženému balonu jako slepý k houslím. Přihrávkou našel Hrice, který zakončoval do prázdné branky - 3:1.

Druhý poločas zahájili opět velmi dobře hosté. Ve 22. minutě si Koc udělal malý nenápadný výlet na polovinu hostů. Pohybem těla zmátl obránce a bodlem nedal Křížkovi nejmenší šanci - 3:2. Hosté vycítili šanci, zvýšili obrátky a zapojili do hry o jednoho hráče navíc. Výsledkem byly pouze sympatické pokusy do výborně chytajícího Křížka. Naopak chybou při rozehrávce darovali domácím čtvrtou branku. Ve 27. minutě se do samostatného útoku se vydal Slavík, kterého doplnil rychlík Radouch. Slavík předal Radouchovi, který se štěstím propasoval zpět na Slavíka. Ten uklidil na štěstí pro domácí do branky - 4:2.

Hosté pokračovali v „bombových náletech“ na gólmana Křížka. Ten však odolával statečně a po právu lze označit za nejlepšího hráče večera. Střelecký pokus Koce ve 32. minutě z velkého úhlu, který Křížek odrazil před sebe, získal pod kontrolu Radouch. Ten se nerozpakoval a ze své poloviny trefil prázdnou branku - 5:2.

Hosté při power play Křížka ohrožovali, nicméně vždy ztroskotali na jeho připravených rukavicích. Díky tomu Dynamo svůj výsostný náskok uhlídalo a oplatilo tak hostům porážku z prvního vzájemného utkání v první lize.