I ve svém druhém domácím vystoupení futsalisti Dynama PCO nezaváhali, když si poradili s týmem Nejzbachu Vysoké Mýto, které porazilo 6:3! Čtyřmi góly v zápase se prosadil David Radouch!

Ve druhém domácím zápase se Dynamo PCO muselo obejít bez zraněného Jasanského, Slámy a Lengyela. Poprvé se tak v sestavě objevil Jakub Hric. A byl to právě on, kdo otevřel skóre zápasu ve 4. minutě, když se krásně přes dva hráče uvolnil Pouzar a vybídl svého spoluhráče, který se do prázdné branky nemýlil, 1:0. O čtyři minuty později dostali Jihočeši výhodu trestného kopu a David Radouch propálil nekompromisní ranou vše, co mu stálo v cestě, 2:0! Hosté snížili v 10. minutě, po rychlém brejku se přesnou střelou k tyči prosadil Michalec. Hrál se oboustranně tvrdý futsal, na konci 15. minuty tak měli obě mužstva na svém kontě pět akumulovaných faulů. Na začátku 16. minuty hosté faulovali již pošesté a Dynamo PCO tak dostalo výhodu desetimetrového kopu. Radouch se nemýlil a vrátil svému týmu dvoubrankové vedení. Ani ne minutu na to vedli Českobudějovičtí již o tři branky, nedorozumění v hostující obraně využil Benát a prostřelil hostujícího Ehrenbergera, 4:1. Nejzbach na konci první půle zvýšil aktivitu a domácí zatlačil. Minutu před odchodem do šatny se prosadil Kubát, 4:2.

Hosté ve druhé polovině zápasu pokračovali v aktivním pojetí hry, Dynamo PCO však pozorně bránilo a vyráželo do brejkových situací. Nejzbach si v první desetiminutovce druhé půle vytvořil tři nebezpečné situace, dvakrát zakročil domácí Beránek, jednou zachránila Dynamo PCO branková kontstrukce. Ve 29. minutě zkompletoval hattrick domácí Radouch, který se rychlou kličkou prosadil přes Vladyku. David Radouch přidal o dvě minuty i svou čtvrtou branku v zápase, to když rozhodčí nechali domácím výhodu po faulu na Hrice a domácí útočník technickým lobem překonal vyběhnuvšího Ehrenbergera, 6:2. Závěr utkání se již dohrával bez větších šancí. Ve 40. minutě však hosté stihli ještě zkorigovat skóre. K odražené Semerádově střele se dostal Vladyka, který se nemýlil, 6:3 pro domácí Dynamo PCO.

Jihočeši tak zvítězili i ve svém druhém domácím zápase v nejvyšší futsalové soutěži, další dvě kola odehrají na půdě favoritů. Příští pátek zajíždí na palubovku lídra soutěže Interobalu Plzeň, o týden později se pak utká v Teplicích s místním Svarogem. Další domácí zápas je na programu v neděli 3. listopadu, kdy Dynamo PCO přivítá FTZS Liberec!

David Radouch, útočník Dynamo PCO: " V první půli jsme si nad běhavým a důrazným soupeřem dokázali vypracovat dvoubrankový náskok, díky kterému jsme získali klid a mohli se tak soustředit více na obranu. Ve druhé půli jsme přidali ještě dvě branky a o vítězi tak bylo rozhodnuto."