V druhém jarním utkání už Dynamo dokázalo bodovat, když uhrálo remízu na půdě Znojma. Domácí se dostali do vedení po vytvořeném tlaku v prvním poločase, který gradoval brankou Javůrka. Úvod druhé půle zase vyšel lépe Jihočechům, kteří zaslouženě srovnali díky Petru Benátovi. V dalším kole čeká Dynamo na domácím hřišti Sokolov.

Do druhého jarního utkání vstoupilo Dynamo bez Richarda Kaloda, jeho místo na hrotu zaujal Ivo Táborský. Po zranění se vrátil Adrián Čermák, utkání na jihu Moravy začal na lavičce. O první střelecký pokus utkání se postaral právě Ivo Táborský, ale z úctyhodné vzdálenosti zamířil velmi nepřesně. Mnohem blíže úvodní brance měl po deseti minutách hry. Našel si centr Wermkeho z pravé strany a ve skluzu minul domácí branku o pár centimetrů.

Domácí fanoušky rozproudil Urbančok. Nejprve vyslal jedovatou střelu na Křížka, který vyboxoval před sebe. Dostal se i k dorážce, kterou poslal vedle. Za Dynamo mohl jít do úniku Roman Wermke, ale balon si nedokázal pořádně zpracovat a skončil za brankou Dolečka. V závěru půle se Znojemští dostali do tlaku a z něho i vyprodukovali první branku zápasu. Centr Teplého prošel až k Javůrkovi, který napasoval míč kolem pravé tyče – 1:0. Dynamo mohlo ještě v závěru půle srovnat, jenže hlavička kapitána Benáta mířila vedle.

Na začátku druhého poločasu utkání mělo Dynamo další šanci a nebyl u ní nikdo jiný než Ivo Táborský. Zkušeně si naskočil na centr Michala Klesy z pravé strany a jeho hlavičku zastavila až tyčka za Dolečkem. Kontroverzní moment po hodině hry rozzuřil snad všechny hostující fotbalisty. Přímý kop Kladrubského proletěl až do vápna, kde ho zjevně odehrál jeden ze Znojemských rukou na rohový kop, ale sudí Houdek penaltu nenařídil.

Jihočeši se zdravě naštvali a za chvíli srovnali. Jiří Kladrubský našel nádherně přes půlku hřiště rozběhnutého Romana Wermkeho, který vletěl do pokutového území, dal míč pod sebe na Petra Benáta, který si s gólovou pozicí věděl rady – 1:1. Otočit vývoj celého utkání mohlo Dynamo v závěru, kdy chybovala znojemská obrana a celou akci museli řešit až beci Moravané za překonaným Dolečkem. To bylo z pátečního fotbalového večeru vše, oba týmy se rozešly s bodem za remízu 1:1.

Ohlasy trenérů

David Horejš (trenér Dynama): „Jeli jsme odčinit domácí porážku, předvést dobrý výkon. Myslím si, že se nám to podařilo. Do utkání jsme velice dobře vstoupili, měli jsme dvě dobré možnosti, u kterých je škoda, že neskončily gólem. Posledních patnáct minut první půle jsme vypadli z role a domácí nás potrestali hezkou brankou. Druhou půli jsme byli jednoznačně lepší a zaslouženě jsme vyrovnali. Při troše štěstí jsme sahali po vítězství."