Zatím své nejtěžší utkání ve druhé lize odehrálo Dynamo PCO na palubovce rezervy Olympie Mělník. Domácí mužstvo doplněné o hráče z extraligového "áčka" bylo více než vyrovnaným soupeřem. O výsledku zápasu rozhodli jihočeši až v poslední pětiminutovce a nadále tak vedou druholigovou tabulku.

Jihočeši přicestovali do města na soutoku Vltavy a Labe bez Jakuba Hrice a Ondřeje Hačky. Domácí tým nasadil do zápasu s vedoucím celkem čtyři hráče z extraligového mužstva. Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, do vedení se dostali českobudějovičtí ve 3. minutě, to když krásnou akci po ose Pouzar, Jasanský, Radouch zakončil posledně jmenovaný do prázdné branky, 0:1. Olympie pak během dvou minut strhla vedení na svou stranu, nejprve se prosadil Šuba, po něm prostřelil hostujícího brankáře Jesenského Vobořil, 2:1 pro domácí. Vyrovnat se Dynamu PCO podařilo v 11. minutě, střelou z voleje se prosadil Roman Lengyel. V prvním poločase byl v moderní mělnické hale vidět kvalitní futsal na obou stranách. Olympie šla do vedení znovu v 16. minutě, Gabčo se šikovně obtočil kolem kapitána Pouzara a překonal hostujícího brankáře, 3:2. O dvě minuty později hosté vyrovnali, rychlou akci zakončil Petr Benát, 3:3. Krátce před poločasem faulovali domácí borci již pošesté a následoval desetimetrový kop, ze kterého se Radim Pouzar nemýlil, do šaten tak šlo Dynamo PCO s náskokem jedné branky.

Úvod druhé části hry vyšel jihočechům, Benát vystihl soupeřovu rozehrávku, přihrávkou našel Lengyela, který se snažil střeleckou pozici ještě vylepšit zpětnou přihrávkou před branku na Radoucha, k tomu se však již míč nedostal, neboť si jej do vlastní sítě srazil Vobořil. Dynamo PCO tak poprvé v zápase vedlo o dvě branky, 5:3. Olympie Mělník poté jihočechy zatlačila a vytvořila si několik šancí, které však brankář Jesenský zlikvidoval, krátký byl pak pouze na střelu Vokouna, který ve 28. minutě zápasu snižoval na 4:5 z pohledu domácích. Ve 34. minutě se nechytatelnou střelou prosadil David Radouch a dal tak jihočechům tolik potřebný klid do závěrečné fáze zápasu. O minutu později se středočeši odhodlali ke hře bez brankáře, žádnou vážnější šanci si však nevytvořili a byli to naopak hosté, kteří trestali jejich chyby v rozehrávce. Nejprve se znovu prosadil Radouch, který tak završil svůj hattrick, poté stejný hráč obral o míč hostujícího Šubu a vybídl ke skórování do prázdné branky Romana Lengyela, který neměl problém zvyšovat již na 8:4 pro Dynamo PCO. Poslední branku zápasu pak vstřelil Petr Benát, který po akci s výborně hrajícím Davidem Radouchem uzavřel skóre utkání na konečných 9:4 pro hosty.

V příštím kole hostí Dynamo PCO na své palubovce celek Chomutova, zápas se odehraje v neděli 27.ledna od 19 hodin ve sportovní hale Lokomotivy v Českých Budějovicích.