Další těžké utkání zvládlo v neděli večer Dynamo PCO. Především díky své produktivitě vyhrálo na půdě ústeckého Rapidu 8:1, který byl vedoucímu celku soutěže především v prvním poločase více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhé části však již Dynamo PCO dominovalo a odvezlo si zasloužené vítězství!

Dynamo PCO přicestovalo na sever Čech v kompletním složení. Domácí nemohli využít stále potrestaného Hrdého. Jihočeši se ujali vedení hned ve 2. minutě, kdy si Stanislav Peterek vyměnil míč s Davidem Radouchem, který z dálky prostřelil brankáře Votavu. Neuplynulo ani deset vteřin a Radouch se mohl radovat v zápase podruhé, jeho střelu však tentokrát zastavila tyč. Následující minuty se hra přelévala z jedné strany na druhou, žádnou větší šanci si však ani jeden z celků nevytvořil. Ve 14. minutě byl Rapid blízko vyrovnání, to když po přihrávce Lukáše Kroka nastřelil Dominik Dvořák tyč! Toto zaváhání potrestali českobudějovičtí na druhé straně, Jiří Hrbáč si pohrál s hostující obranou a tvrdou střelou poslal Dynamo PCO do dvoubrankového vedení. Rapid Ústí v průběhu celého zápasu využíval v poli i dovedností svého brankáře Votavy a byl to právě on, kdo v 16. minutě snižoval na rozdíl jediné branky, 1:2. Jihočeši ale odpověděli hned v následující minutě, Petr Benát obral o míč kapitána Martina Dlouhého a technicky překonal vyběhnutého brankáře Votavu, 1:3. Dynamo PCO si tak především díky své produktivitě odnášelo do šaten dvoubrankové vedení.

Hned na začátku druhé části přidali jihočeši uklidňující čtvrtou branku, to když si Jiří Hrbáč opět pohrál s domácí obranou a předložil před prázdnou branku přihrávku Stanislavu Peterkovi, který se nemohl mýlit, 1:4. Stejný hráč přidal i pátou brankou utkání, zbavil se svého obránce a technickým obloučkem překonal bezmocného brankáře Votavu. Ve 34. minutě rozehrával dvě nebezpečné standardní situace domácí Rapid, v obou případech však na hranici sebeobětování zastoupil brankáře Píchu Jakub Hric. Když pak ve 36. minutě v rozmezí třiceti sekund přidali další branky postupně Hrbáč, Lengyel a Radouch a další příležitosti již hostě nevyužili, odvezlo si Dynamo PCO z Teplic drtivé vítězství 8:1, byť tomu z počátku průběh hry vůbec neodpovídal.

Jihočeši tak i nadále vedou ligovou tabulku před druhým Kladnem. V dalším kole, které se odehraje až v neděli 17.2., přivítá Dynamo PCO na své palubovce od 20 hodin tým Jerigo Plzeň.