SK Dynamo České Budějovice | Mládež

Návštěvní kniha U12

Napište váš příspěvek
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
 
 
Veronika Schönbergerová  (verca.sembik @ seznam.cz) | 23.01.2024, 12:35
Dobrý den

velmi ráda bych pozvala Váš žákovský tým na halový benefiční turnaj ve fotbalu, který se bude konat na podporu malé holčičky Elenky, která je vážně nemocná. Elence jsou 2 roky. Trpí spinální muskulární atrofií (SMA) I. nejtěžšího typu. Elenka je moje malá neteř a ráda bych jí chtěla prostřednictvím turnaje pomoci a vybrat nějaké penízky, aby mohla jet na drahé neurorehabilitační, které jí velmi pomáhají a mohla mít všechny potřebné pomůcky, které pojišťovna neproplácí. Pro představu 14 denní neurorehabilitační pobyt v Centru Hájek v Plzeňském kraji stojí 89 000 Kč a nejideálnější je absolvovat tento pobyt 4x ročně, dále 14 denní neurorehabilitační pobyt v Adeli centru v Piešťanech na Slovensku stojí 123 000 Kč. Pojišťovny tyto pobyty bohužel neproplácí ani na ně nepřispívají a není v silách rodičů vše Elence zaplatit i když by to velmi rádi samozřejmě udělali. I přes všechny nezdary je Elenka moc chytrá a veselá holčička (SMA nepostihuje intelekt) a moc bych si přála, jí pomoci ke splnění velkého snu, kterým je, aby zvládala udržet se na nožičkách, udělat pár samostatných krůčků a jednoho dne i chodit.

Turnaj se uskuteční 6.4.2024

Místo konání: TJ Spartak Třebíč, adresa: Manž. Curieových 1112, 674 01 Třebíč

Propozice turnaje:

Mezi 8:00-8:30 prezence týmů, od 8:30 pak začátek turnaje. Formát: Skupiny podle počtu přihlášených týmů. Podle počtu bodů pak dále pavouk - čtvrtfinále, dále semifinále, zápas o 3. - 4. místo a na závěr finále. Týmy, Které ve čtvrtfinále vypadnou dále dohrávají o konečné umístění. Hrací doba: 2x10 minut, o 3.- 4. místo a finále 2x15 minut. Počet hráčů v poli: 4+1. Předpokládaný konec žákovského turnaje mezi 12:30 - 13:00.

Dopoledne bude probíhat turnaj mladších žáků, kategorie U12-U13. Po skončení turnaje žáků pak bude turnaj pro dospělé, kteří si utvoří vlastní týmy. Pokud by měli zájem zapojit se i rodiče dětí nebo případně pokud víte o někom, kdo by se z řad dospělých rád zúčastnil nebo se i jen přišel na turnaj podívat, budu moc ráda, pokud jim o turnaji dáte vědět. Během turnaje bude probíhat tombola a dražba repliky reprezentačního dresu, podepsaného reprezentanty. Veškerý výtěžek poputuje k malé Elence.

Startovné: 1500 Kč - ze startovného zaplatím pronájem haly a zbylé peníze ze startovného půjdou malé Elence.

Na příběh Elenky se můžetet podívat na webových stránkách: odkaz na Facebooku: Šance Elence nebo na Instagramu: @sance_elence, lze napsat Šance Elence, najde to také.

Moc Vám děkuji za přečtení a Váš čas, který jste mému dotazu věnoval.

S pozdravem

Veronika Schönbergerová
Aleš Strouha  | 16.08.2017, 23:34
Vítejte v návštěvní knize kategorie U12. Zde můžete psát své vzkazy trenérům a diskutovat s ostatními rodiči.