Jako již tradičně mohli fanoušci Dynama usilovat o volné vstupenky na nedělní utkání se Slováckem. Zde přinášíme přehled šťastlivců, kteří půjdou na fotbal zadarmo..

Soutěž "Hádej kdo jsem"

Soutěžní otázka

Takto se fotbalisté Dynama radovali po vstřelení branky do sítě Baníku Ostrava. My jsme se ptali, kteří z hráčů Dynama jsou na fotografii.

Správná odpověď

Pět správných odpovědí přišlo velmi rychle. Pokud jste chtěli mít šanci získat dvě vstupenky, musely být ve vašich odpovědích tato jména: Riegel, Žižka, Jarabica, Meszároš, Stráský, Hudson, Horejš, Ondrášek, Sedláček

Seznam výherců:

Bořivoj Mareš
Miloš Schuster
Patrik Dvořák
Martin Šedivý
Radim StaněkTipovačka

Poslední dvě kola fotbalisté Dynama sice prohráli, přesto se našlo hned několik fanoušků, kteří na neúspěch Dynama vsadili.
Zápas s Baníkem tipovalo 102 příznivců a hned devět z nich věřilo ve vítězství hostů 2:1. Pět vylosovaných šťastlivců se tak může těšit na dvě vstupenky na Slovácko.
Utkání na půdě vršovických klokanů tipovalo 87 fanoušků a prohru 2:0 trefili celkem tři. I ti se mohou těšit na dvě volné vstupenky na zápas se Slováckem.

Seznam výherců:

František Syrovátka
Milan Leština
Jiří Svoboda
Petr Kadlus
Martin Pufler

Filip Mertl
Marcela Holetová
David Štědrý


Vstupenky si výherci budou moci vyzvednout 1 hodinu před začátkem utkání v Zákaznickém centru na hlavní pokladně (vstup z ulice E. Pittera) po prokázání své totožnosti.

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich přízeň a těšíme se na jejich účast i v dalších soutěžích.