V pondělí 29.10. čeká hráče SK Dynama České Budějovice atraktivní utkání s týmem FC Viktoria Plzeň. Klub SK Dynamo připravil speciální akci pro své nejmenší fanoušky. Pro děti, které zavítají na Mc Donald´s rodinnou tribunu na fotbalové stadionu v Českých Budějovicích bude připraven bohatý program v podobě skákacího hradu, různých soutěží a her.

Zároveň pro děti bude připraveno občerstvení od Mc Donalda. Malým návštěvníkům rodinné tribuny se budou věnovat hostesky a rodiče si tak mohou v klidu užít prvoligové fotbalové utkání.

Při té příežitosti proběhla dne 24.10. promo akce v obchodním centru Mercury v Českých Budějovicích, na které byly rozdávány volné vstupenky pro rodiče s dětmi právě na zápas s Plzní. Děti se zároveň mohly vyfotit s maskotem SK Dynama a k tomu dostaly dárkové předměty. Klub SK Dynamo vás zve i s vašemi ratolestmi na utkání SK Dynamo vs. FC Viktoria Plzeň.

Spolupráce s firmou McDonalds se projeví také ve zpravodaji "Dynamák", kde bude na tradičním místě na straně 15 kupón od McDonaldu. S využitím tohoto kuponu mohou v jihočeských pobočkách této firmy majitelé zpravodaje zakupovat výhodné menu a k němu dostanou automaticky druhé zdarma!