Poslední domácí zápas letošní sezony bude pro Dynamo mimo jiné oslavou postupu do nejvyšší soutěže. Jihočeši doma na Střeleckém ostrově přivítají v sobotu od 15 hodin FK Varnsdorf a klub si pro své příznivce připravil celou řadu doprovodných akcí.

Sportovní odpoledne pro děti

Již hodinu před výkopem zápasu bude stadion otevřený pro širokou veřejnost a předzápasový program bude věnovaný právě dětem. Na prostranství mezi hlavní a severní tribunou bude přichystaný nafukovací hrad, nafukovací fotbalová brána a také fotbalový terč. V těsné blízkosti těchto atrakcí budou také stánky s občerstvením a chybět nebude ani cukrová vata nebo zmrzlina.

Ukázka hasičské a policejní techniky

Dalším zajímavým místem v blízkosti hlavní tribuny budou parkovací plochy, kde budou přistavené vozy hasičské a policejní techniky. Zájemci z řad dětí i rodičů si budou moci techniku prohlédnout a například zasednout za volat hasičského auta.

Šek pro Bazalku

Před výkopem utkání proběhne také slavnostní předání šeku Centru Bazalka. Fotbalisté Dynama odehráli domácí zápas se Sokolovem ve speciálních dresech věnovaných Bazalce a za prodej reklamních ploch na těchto dresech a za samotný prodej dresů získalo Dynamo pro Bazalku 86.871 korun. Šek s touto částkou si tak v sobotu před zápasem převezmou zástupci Centru Bazalka.

Předání poháru a medailí pro vítěze druhé ligy

Jeden z vrcholů sobotního odpoledne pak přijde těsně po skončení zápasu s Varnsdorfem, kdy hráči Dynama a členové realizačního převezmou od zástupců Ligové fotbalové asociace pohár a medaile pro vítěze FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Zvýhodněná cena vstupenek na zápas

Na sobotní zápas s Varnsdorfem mají děti do patnácti let vstup zdarma. Všichni ostatní se mohou na zápas dostat za zvýhodněnou cenu 50 Kč. Utkání začíná na Střeleckém ostrově v 15 hodin a klub se těší na návštěvu svých malých i velkých fanoušků.