Po třech odehraných kolech FORTUNA:LIGY mají fotbalisté Dynama na svém kontě tři body. Uspěli zatím jenom na domácím stadionu proti Teplicím, poté dvakrát prohráli. O další bodový zisk budou bojovat na Hané, kde se v sobotu od 14:00 střetnou proti Sigmě Olomouc.

Statistiky


SK Sigma Olomouc
www.sigmafotbal.cz

SK Dynamo ČB
www.dynamocb.cz
8. místo (3 body)
Postavení v tabulce
11. místo (3 body)
5:5
Skóre
2:4
Daněk, González,
Hála (1)
Nejlepší střelec
Mihálik, Bassey (1)
Chvátal (3)
Nejvíce asistencí
Králik (1)
Olomouc - Pardubice 3:2
Poslední zápas
Dynamo - Baník 1:3
VP
Forma
PPV

Sigma Olomouc

Průměrnou sezonu zažili fotbalisté Olomouce v uplynulém ročníku. V samotném úvodu se jim dařilo na výbornou, ještě po třináctém kole jim patřila čtvrtá příčka, jenže potom přišel propad a byla z toho konečná devátá pozice.

Přes léto se v kádru Sigmy událo hned několik změn. Ze Zbrojovky přišli na záložník Jan Sedlák a útočník Antonín Růsek, opačným směrem putovali Jiří Texl a Jan Štěrba. Do Slavie přestoupil brankář Mandous, do Dynama zamířil Martin Sladký.

Poslední kolo Olomoučtí nehráli, protože utkání se Slavií bylo odloženo. Před tím zažili Moravané dvě přestřelky. Na Spartě v ní padli 2:3, opačným výsledkem doma porazili Pardubice.

Poslední vzájemné utkání – 20. 4. 2021:
SK Dynamo ČB - Sigma Olomouc 2:2 (2:0)
Branka: 2. Valenta, 11. Havel – 63. González (pen.), 80. Daněk. ŽK: Čolić, Javorek. Rozhodčí: Franěk – Váňa, Vaňkát.
Sestava Dynama: Vorel – Čolić, Králik, L. Havel, P. Novák – Javorek, M. Valenta (84. Havelka) – Mészáros (82. Diop), Vais, Mršić – Brandner.
Sestava Olomouce: Macík – Látal, Beneš (71. Daněk), Houska, Zmrzlý (46. Šíp) – Breite, Sladký, Poulolo, Slaměna (46. Zifčák), P. González – Chytil (84. Štěrba).

Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY začíná v sobotu v 14:00 na Andrově stadionu a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži. Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Dalibor Černý, na čarách mu budou jako asistenti pomáhat Radek Kotík a Jan Váňa.