Již v pátek 28. února se na Střeleckém ostrově odehraje jeden ze šlágrů jarní části sezony. Dynamo se v přímém souboji o čtvrtou příčku tabulky utká s Baníkem Ostrava. Zápas budou provázet mimořádná opatření, a proto si prosím přečtěte následující článek.

O vstupenky je velký zájem, jsou ale stále k dispozici

O vstupenky na zápas s Baníkem Ostrava je sice zvýšený zájem, přesto stále není zcela vyprodáno. Vstupenky je možné kupovat online na webu www.cbsystem.cz nebo v prodejních místech systému CBSystem. V den zápasu budou pokladny otevřené dvě hodiny před výkopem, tedy v 16:00. Prodej vstupenek na sekretariátu klubu neprobíhá. Klub doporučuje jako nejlepší variantu nákup vstupenek online, případně osobně na prodejních místech CBSystemu (prodejních míst je celkem 23 po celém Jihočeském kraji, kupovat lze ale například i v Praze)! Kompletní přehled prodejních míst CBSystemu naleznete ZDE.

Online vstupenky i pro fanoušky Baníku

Vstupenky na páteční zápas mohou online nakupovat i fanoušci Baníku Ostrava. Po dohodě hostujícím klubem byly do online prodeje uvolněné i vstupenky do sektoru (kotle) hostujících fanoušků. Ten se nachází na východní tribuně a sektory jsou označené jako A a B.

Online zakoupené vstupenky je potřeba vytisknout

Čtecí zařízení u turniketů bohužel nezvládají přečíst vstupenky z displejů mobilních zařízení. Pokud si své vstupenky koupíte online, je potřeba je vytisknout na papír formátu A4. Jen tak budete mít jistotu, že budete na stadion opravdu vpuštěni!

Stadion otvírá v 16:00. Přijďte včas!

Zápas mezi Dynamem a Baníkem bude ve znamení zvláštních bezpečnostních opatření. Mimo jiné bylo rozhodnuto, že se ochozy stadionu při utkání s Baníkem otevřou již v 16:00, tedy dvě hodiny před výkopem. Vedení klubu apeluje na fanoušky, aby dorazili včas. U turniketů mohou vznikat fronty, protože dle pokynů Policie ČR a pořadatelské služby budou probíhat osobní bezpečnostní kontroly všech návštěvníků. Každý turniket bude mít svého stevarda, který bude pomáhat s načítáním vstupenek a permanentek. Osobní prohlídky pak budou probíhat po průchodu turnikety.

Vstupujte správným turniketem

Vzhledem k dispozicím stadionu na Střeleckém ostrově je potřeba respektovat to, kudy fanoušci mohou na stadion vstupovat. Pokud máte vstupenku nebo permanentku na hlavní (západní), jižní nebo severní tribunu, můžete využít vchody z ulice Emila Pittera (hlavní vchod) nebo tzv. vchod "od řeky", resp. "od Würthu". Pokud máte naopak vstupenku nebo permanentku na východní tribunu, vstupovat můžete pouze turnikety z ulice Boženy Němcové. Stadion není celý dokola průchozí, východní tribuna je v podstatě separátně oddělaná a je potřeba na to myslet. Pokud se budou fanoušci snažit vejít do stadionu špatným vchodem, turniket je jednoduše nepustí.

Plánek stadionu

Respektujte svá místa na tribuně

Vedení klubu žádá fanoušky, aby respektovali svá místa na tribunách. Vzhledem k tomu, že utkání bude téměř vyprodané, nemělo by se stávat, že by zůstávala ve větší míře neobsazená sedadla. Pokud se fanoušci usadí na jiné místo než jaké mají na vstupence, s velkou pravděpodobností pak budou muset ustoupit právoplatnému majiteli místa.

Parkoviště Východ přes den uzavřené

Vzhledem k bezpečnostním opatřením a na základně žádosti Policie ČR bylo rozhodnuto, že bude v den utkání, tj. v pátek 28. února, přes den uzavřené velké parkoviště za východní tribunou (z ulice Boženy Němcové). Parkoviště bude pak před zápasem otevřené pro návštěvníky zápasu, kteří budou moci na vlastní riziko s vědomím organizační náročnosti zápasu u stadionu parkovat. Parkoviště bude pro návštěvníky stadionu otevřené v pátek od 17:00 a po celou dobu bude pod dohledem Policie ČR.