Prostřednictvím webových stránek Dynama se mohou členové Online klubu stejně jako na podzim účastnit velké celosezónní soutěže o velice hodnotné ceny. Zkuste se vžít do role hlavního trenéra Dynama a před každým ligovým zápasem vyberte základní sestavu budějovického týmu. Připojte také svůj tip na přesný výsledek utkání a následně čekejte, kolik jste v každém kole získali bodů. Celkový vítěz soutěže dostane velice lákavou cenu v podobě VIP permanentek na příští sezonu..

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž "Staň se trenérem SK Dynamo ČB" je určena výhradně členům Online klubu SK Dynamo a účastnit se jí můžete pouze prostřednictvím webových stránek www.dynamocb.cz (www.skcb.cz).

Úkolem soutěžících je před každým ligovým zápasem vybrat jedenáct hráčů, kteří nastoupí od 1. minuty do utkání a zároveň tipnout přesný výsledek daného zápasu.

Za každé správně uhodnuté jméno základní sestavy získává soutěžící 1 bod. Za uhodnutého vítěze utkání získá soutěžící další 1 bod. Pokud trefí i rozdíl branek (např. při výsledku 1:0 bude mít tip 2:1), získá místo jednoho bodu hned 5 bodů. Za přesný výsledek inkasuje soutěžící místo jednoho, resp. pěti bodů hned 9 bodů! V každém kole soutěže je tak možno získat celkem 20 bodů. Při rovnosti bodů v rámci jednoho kola rozhodne o vítězi daného kola počet získaných bodů v celkovém hodnocení nebo případně los.

Uzávěrka tipů je vždy dvě hodiny před výkopem daného ligového utkání.

Aktuální celkové pořadí soutěže bude uveřejněno průběžně na webových stránkách klubu.

Pořadatel soutěže, kterým je fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice, si vyhrazuje právo nahradit výhru jinou odměnou. Výhra není právně vymahatelná. Případné dotazy směřujte prosím na email astrouhadynamocb.cz.

 

CENY PRO VÍTĚZE SOUTĚŽE

Celkové vítězství:
1. cena - 2x GOLD permanentka na sezonu 2011/2012
2. cena - 2x STANDARD permanentka na sezonu 2011/2012
3. cena - 1x STANDARD permanentka na sezonu 2011/2012
4. cena - suvenýry Dynama v hodnotě 1000 Kč dle vlastního výběru
5. cena - suvenýry Dynama v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru

Vítězství v jednotlivých kolech:
1. cena - 2x volná vstupenka na následující ligový zápas SK Dynamo ČB


Do soutěže můžete vstoupit na adrese:

www.dynamocb.cz/soutez