Jako již tradičně se můžete zúčastnit soutěže na našich stránkách a jít pak v neděli zadarmo na fotbal. Není nic jednoduššího než správně odpovědět na soutěžní otázku..
Soutěžní otázka

Na soutěžní fotografii vidíte radující se fotbalisty Dynama při zápase se Zlínem. A my se ptáme, kteří fotbalisté Dynama jsou na fotografii?


Jak odpovídat?

Soutěžící napíše jména všech fotbalistů Dynama, o kterých si myslí, že jsou na fotografii a tato jména odešle na email

ales.strouhaesports.cz

Do emailu napište celé své jméno a poštovní adresu. Deset vylosovaných správně tipujících fanoušků dostává po dvou lístcích na nedělní zápas Dynama se Plzní. Výherci budou v průběhu soboty informováni emailem a jejich jméno bude uvedeno také na webových stránkách www.dynamocb.cz.

Pravidla soutěže

1. Soutěž začíná ve čtvrtek 19.3.2009 ve 11:00 hod. a končí v pátek 19.3.2009 v 10:00.

2. Do soutěže budou zařazeny pouze emaily, které nám dorazí v termínu stanoveným pravidly a zároveň obsahující všechny výše uvedené náležitosti (správná odpověď, jméno a příjmení, poštovní adresa).

3. Každý výherce získá 2 vstupenky.

4. Každý soutěžící se do soutěže může zapojit pouze jednou.

5. Z jedné emailové adresy může být odeslána maximálně jedna odpověď.

6. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhru nelze vyplatit v hotovosti.

8. Účastníci soutěže souhlasí s poskytnutím osobních údajů organizátorovi, jenž ale budou sloužit výhradně pro účely soutěže. Případní výherci pak souhlasí se zveřejněním svého jména na webových stránkách dynamocb.cz