Jedním z mála fanoušků Dynama, který odcházel v neděli po zápase s Libercem ze Střeleckého ostrova spokojený, byl devítiletý Lukáš Rychlý. Malý klučina z Borovan patřil mezi šťastlivce, kteří chytili před zápasem soutěžní tenisový míček, a následně se tak mohl zúčastnit poločasové soutěže. Byl maximálně úspěšný, získal zájezd v hodnotě 30.000 Kč!
Výherce Lukáš Rychlý

Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice ve spolupráci s CK Bolero Tours a rádiem Kiss Jižní Čechy připravil od nové sezony soutěž, jejímž cílem je trefovat otvory v plachtě umístěné na bráně. Podrobnosti o soutěži naleznete ZDE.

Hned při třetím domácím zápase se podařilo některému ze soutěžících vyhrát hlavní cenu. Úkol zněl jasně. Pokud by fanoušek chtěl usilovat o hlavní cenu, musel by během tří pokusů trefit dva otvory v levé a pravé horní části brány. Devítiletý Lukáš Rychlý z Borovan na Českobudějovicku nastoupil na hrací plochu zcela bos a fantastickým způsobem dvěma přesnými ranami okamžitě získal hlavní cenu! Od přihlížejících fanoušků si samozřejmě vysloužil obrovský aplaus a od klubu voucher na zájezd od společnosti CK Bolero Tours!

Grafický návrh plachty, do které se střílí při poločasové soutěži

Pravidla poločasové soutěže

Každý soutěžící má 3 pokusy trefit libovolné otvory v plachtě připevněné na brankové konstrukci. Každý otvor vyhrává jinou cenu:

- Spodní otvor označený vstupenkou – soutěžící vyhrává 2 vstupenky na následující domácí zápas
- Prostřední otvory s logem rádia Kiss Jižní Čechy – soutěžící vyhrává cenu věnovanou rádiem Kiss Jižní Čechy ….
- Horní otvory s logem CK Bolero tours – soutěžící musí trefit oba dva otvory a poté teprve získává dovolenou v hodnotě 30.000 Kč dle vlastního výběru. POZOR: Není možné trefit pouze jeden z otvorů a nelze ani 2x stejný otvor!!!

V případě trefy více otvorů si může soutěžící vybrat cenu – např. trefí-li spodní otvor (vstupenky) a prostřední otvor (Kiss JČ), může si vybrat kteroukoli z cen. Ale pouze jednu cenu!

Každý soutěžící dostane za účast v soutěži od Dynama na památku originální 3D přívěsek na klíče!