Fotbalisty Dynama čeká ve středu 30. října pohárový zápas se Spartou Praha. O vstupenky je opět velký zájem a utkání bude sledovat zaplněný stadion na Střeleckém ostrově. Stále zůstávají volné vstupenky a je několik cest, jak se k nim dostat.

Online nákup přes internet

Tou úplně nejjednodušší cestou pořízení vstupenek je online nákup na portálu CBSystem na adrese www.cbsystem.cz. Přes internet lze samozřejmě vstupenky kupovat snadno i o víkendu a i při pondělním státním svátku. Důležité je ale především to, že online systém neumožňuje pouhou rezervaci vstupenek. Hned při objednávce musí dojít k online platbě pomocí platební karty. Turnikety na stadionu nečtou čárkové kódy z mobilních zařízení a je tedy potřeba mít vstupenky vytištěné na standardním papíře velikosti A4.

Nákup na prodejních místech CBSystemu

Pokud neumíte s internetem nebo nemáte tiskárnu, můžete vstupenky kupovat také přímo na pobočkách prodejního systému CBSystem. Seznam prodejních míst naleznete ZDE.

Nákup na pokladnách stadionu při zápase s Karvinou

Před a během nedělního zápasu s Karvinou bude možné vstupenky na pohár se Spartou Praha koupit také přímo na jedné vyhrazené pokladně za tribunou Východ. Právě tam můžete koupit úplně klasické vstupenky na středeční zápas.

Přes všechny tyto cesty může jeden fanoušek koupit maximálně 5 kusů vstupenek. Vedle vstupenek na běžné tribuny a sektory lze kupovat také vstupenky do sektorů (kotlů) domácích i hostujících fanoušků. „Ve spojení s pohárovým zápasem evidujeme ze strany fanoušků velký zájem. V tuto chvíli je prodáno přibližně 4500 vstupenek a dá se tak očekávat, že stadion bude téměř vyprodaný. Z toho důvodu fanoušky prosíme, aby si vstupenky pořídili včas a aby včas přišli také ve středu na stadion," říká PR manažer Dynama Aleš Strouha.

Základní cena vstupenek na zápas se Spartou je 200 Kč. Zlevněné vstupenky pro děti od sedmi do patnácti let stojí 100 Kč.


Ceník předprodeje