SK Dynamo České Budějovice pořádá pro své příznivce ve spolupráci s redakcí klubových stránek v neděli 7. října zájezd k utkání 9. kola 1. Gambrinus ligy Bohemians 1905 – SK Dynamo České Budějovice. Případní zájemci se musí včas přihlásit. Vedení Dynama se rozhodlo vyjít fanouškům vstříc a připravilo pro ně zajímavou nabídku. Prvních 10 přihlášených fanoušků získá vstupenku na utkání zdarma! Rezervaci lístku organizátoři nabízejí všem přihlášeným fanouškům. Podrobné informace k chystanému zájezdu naleznete v článku.

Z důvodu předběžného zjištění zájmu o zájezd na Bohemians a možnosti čerpání všech navazujících výhod organizátoři zájezdu očekávají včasné přihlášení k účasti.

Přihlásit se je možné na elektronické adrese

rpapacekdynamocb.cz

Součástí platné přihlášky je uvedení jména a adresy bydliště. V jednom emailu lze zaslat maximálně 1 přihlášku. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 6. října ve 20:00 hod. Po doručení řádné přihlášky obdržíte do jednoho pracovního dne potvrzení o jejím přijetí.

Každému, kdo se přihlásí k zájezdu na Bohemians, bude přiděleno pořadové číslo vyjadřující pořadí přijetí jeho přihlášky. A prvních 10 přihlášených fanoušků získá vstupenku na utkání zdarma! Ostatní fanoušci si svou přihláškou zajistí rezervaci vstupenky na utkání, kterou si již však budou muset přímo na pokladně stadionu Bohemians sami uhradit. Vstupenka na utkání do sektoru hostí stojí 120,- Kč.

Utkání mezi Bohemians 1905 a SK Dynamo České Budějovice začíná v neděli 7. října ve vršovickém Ďolíčku v 16 hodin.

Způsob dopravy

Sraz fanoušků je v neděli 7. října v 11:00 hod. na českobudějovickém hlavním vlakovém nádraží.

Cesta Č. Budějovice – Praha

Č. Budějovice – odjezd 11:35 hod. (R 640)
Praha-Vršovice. – příjezd 14:35 hod.

Cesta Praha – Č. Budějovice

Praha-Vršovice – odjezd 18:19 hod. (R 645)
Č. Budějovice – příjezd 21:04 hod.

Cena jízdného

Cena jízdenky na uvedené trati Č. Budějovice – Praha-Vršovice a zpět pro jednu osobu činí 271,- Kč. Ovšem pozor!

Při zakoupení skupinové slevy pro 10 osob každý fanoušek zaplatí za jízdné již pouhých 163,- Kč.

Při počtu 20-ti fanoušků již jen 150,- Kč.

A při účasti 30-ti fanoušků každého z nich jízdné vyjde na pouhých 145,- Kč! Proto neváhejte a pojeďte s námi podpořit fotbalisty Dynama v další důležité bitvě o ligové body! O ceně jízdného rozhodnete Vy sami - fanoušci.

Zakoupení skupinové jízdenky proběhne pro případné zájemce na vlakovém hlavním nádraží v Českých Budějovicích před odjezdem.

Připojit se k zájezdu je možno i mimo Č. Budějovice, což je ovšem potřeba uvést v přihlašovacím e-mailu. Vlak cestou do Prahy a zpět pokaždé zastavuje v jižních Čechách ve stanicích Veselí nad Lužnicí, Soběslav a Tábor.


Bližší informace obdržíte na emailové adrese

rpapacekdynamocb.cz

Na uvedené adrese rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.