Dynamo nezvládlo důležitý zápas s Bohemians a záchrana se dostala pouze do roviny teorie. Přesto Jihočeši mohou pořád věřit v teorii, kterou musí podpořit výhrou nad Hradcem Králové. I tentokrát bude pro fanoušky připraven Zpravodaj s aktualitami ze Střeleckého ostrova.

V Dynamákovi se vrátíme k poslednímu ligovému duelu černobílých, který skončil nezdarem. Jihočeši vedli ještě dvacet minut před koncem 2:0, pak ale o výhru přišli. Ke klíčové porážce se vrátí i Petr Benát. Představíme si druhého z nováčků letošní sezony, kterým je náš sobotní soupeř z Hradce Králové. Čtyři strany už standardně patří SYNOT lize.

Juniorka stihla v posledním týdnu odehrát dva zápasy s padesáti procentní úspěšností, i když po výhře v derby rovněž ztratila dvoubrankové vedení s Bohemians. Starší dorost měl minulý víkend volno, jinak se chystá protáhnout svojí úchvatnou sérii, o které mluví v rozhovoru i Petr Pasecký. Jinak se mládeži minulý týden nedařilo.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Poslední s předposledním - Dynamo vyzve Hradec (23.4.2015)

Po kolapsu s Bohemians se reálná naděje na záchranu pro českobudějovické Dynamo vzdaluje. Teoretická šance však samozřejmě žije dál. Jihočeši ji bezpodmínečně musí podpořit tříbodovou výhrou nad Hradcem Králové, který je v tabulce jen o skóre před nimi. Zápas začíná v sobotu v 17 hodin na Střeleckém ostrově.