Veledůležité utkání o záchranu s Jihlavou v sobotu čeká českobudějovické Dynamo. To utkání odehraje v rámci oslav v retro dresech a diváci na něj budou mít vstup zdarma. A příchozí fanoušci si budou moci zakoupit Dynamák s novinkami ze Střeleckého ostrova.

Ve Zpravodaji si detailně vrátíme k uplynulým dvěma zápasům Dynama v SYNOT lize. Ty se Jihočechům nepovedly, o porážkách s Brnem a v Mladé Boleslavi si můžete pročíst reportáže i ohlasy s hlavními aktéry. Dvoustrana patří rovněž našemu sobotnímu soupeři, kterým je Vysočina Jihlava. To nejnovější z nejvyšší české soutěže se dočtete na tradičních čtyřech stranách o SYNOT lize.

Vstup do jara se nevyvedl ani juniorce černobílých, která třikrát prohrála. Před svým startem do jara jsou mladší dorostenci U17 a U16. Na úvod druhé poloviny sezony se příliš nedařilo ani týmům U15 a U14. Naopak v dobré formě se nachází devatenáctka starších dorostenců. Na straně 18 si můžete přečíst o významném jubileu SK Dynamo České Budějovice.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Chce to zabrat! Dynamo v sobotu hostí Jihlavu (12.3.2015)

Dynamu se nevyvedl úvod jara, na neúspěchy však Jihočeši musí rychle zapomenout. V sobotu je čeká veledůležitý záchranářský duel s Jihlavou. Duel má výkop od 17 hodin a černobílí jej odehrají v rámci oslav 110 let od založení klubu v retro dresech.