V sobotu bude pro všechny fanoušky připraven při utkání s Baníkem Ostrava připraven Zpravodaj, který vám nabídne novinky ze Střeleckého ostrova. Dynamák bude pro fanoušky připraven u mladých fotbalistů Dynama za 20 Kč.

Dynamák dá čtenářům zavzpomínat na poslední dva zápasy SYNOT ligy se Slavií a na Dukle včetně pozápasových ohlasů s hlavními aktéry uplynulých duelů. Hned dvě strany patří detailnímu představení našeho sobotního soupeře, kterým je ostravský Baník. Dočtete se i o tom, jak probíhala poločasová přestávka během domácího zápasu se Slavií.

Od nové sezony tradiční čtyři strany o SYNOT lize rovněž nebudou chybět v Dynamákovi. Projdete si i poslední zápasy juniorky Dynama v Juniorské lize a také poslední tři staršího dorostu v první lize. V dvojrozhovoru dvou hráčů A-týmu vám tentokrát Jiří Kladrubský představí Davida Brunclíka a naopak.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Dynamo v sobotu přivítá rozjetý Baník (6.11.2014)

Dynamo kleslo po porážce na Dukle do sestupových vod, ze kterých však bude chtít co nejrychleji pryč. Ideálním scénářem jsou tři body s Baníkem Ostrava, kterému se však letos zatím daří. Důležitý duel startuje na Střeleckém ostrově v sobotu v 17 hodin.