Ani v nové sezoně nebudete před každým domácím zápasem ochuzeni o to, co pro vás nachystal Dynamák. V něm naleznete všechny aktuality ze Střeleckého ostrova a budete si ho moci tradičně zakoupit u malých fotbalistů Dynama před vstupem na stadion.

Dynamák ze Střeleckého ostrova přes léto prošel drobnými změnami. Jednou z nich byla i úprava grafiky a také rubrik. V letošním úvodním čísle nechybí vyčerpávající informace k jihočeskému derby, přečtete si rozhovor s novým trenérem Pavlem Hoftychem, konkrétně zmapujete přípravu černobílých a nechybí ani změny v kádru nebo informace z předligové tiskové konference.

V inovovaném dotazníku se vám poodhalí Michal Klesa a je pro vás připravena i další novinka. Tou je fotbalový kvíz pro fanoušky o vstupenky na další domácí zápas. Pozastavit se můžete i nad situací okolo strakonické farmy, kterou povede Jiří Lerch společně s hrajícím asistentem Rudolfem Otepkou. V závěru tradičně nechybí několik stran o mládeži včetně rozhovoru s Davidem Horejšem, novým koučem staršího dorostu.

Dynamák bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.