Poslední duel podzimní části SYNOT ligy čeká fotbalisty i fanoušky Dynama. Jihočeši se s ní rozloučí domácím duelem s Teplicemi a i při tomto utkání bude pro příchozí diváky připravený Dynamák, který přinese aktuality ze Střeleckého ostrova.

Dynamák se podrobně vrátí k posledním dvěma duelům černobílých v nejvyšší soutěže. Ohlédnutí obsahuje reportáže, ohlasy s hráči i fotografie. Podrobně si představíme pátečního soupeře, kterým budou silné Teplice. Nechybí ani standardní čtyři stran s nejnovějšími informacemi a zajímavostmi z české nejvyšší soutěže.

Ve shrnutí si projdete i poslední zápasy juniorky Dynama. Chybět nemohou ani výsledky mládežnických celků se zaměřením na rozjetý starší dorost, který nadále drtí soupeře. V tradičním dvojrozhovoru budou o tom druhém mluvit útočníci A-týmu, tedy Richard Kalod a Zdeněk Linhart. Jedna strana je věnována i projektu „Kdo sportuje, nezlobí.“

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Dynamo na závěr podzimu přivítá Teplice (26.11.2014)

Tři body jako sladkou tečku na konec podzimu. Takové přání a cíl mají fotbalisté Dynama před posledním utkání podzimní části sezony. V pátek od 18 hodin přivítají na Střeleckém ostrově Teplice, které táhne ofenzivní letka cizinců v čele s Mahmutovičem, Litsingim nebo Nivaldem.