Domácí zápas číslo dvanáct čeká v pátek fotbalisty českobudějovického Dynama. I tentokrát bude při duelu s Vltavínem připraven pro fanoušky Dynamák s aktualitami ze Střeleckého ostrova. Zpravodaj bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama při vstupu na stadion za 20 Kč.

Úvod zpravodaje tradičně patří ohlédnutí za uplynulými dvěma zápasy českobudějovického klubu. Těmi byla utkání s Hradcem a v Ústí nad Labem, ze kterých nechybí reportáže ani ohlasy s hráči. Kompletně je pro vás připraveno představení pátečního soupeře a podrobné statistiky včetně rozlosování rovněž nechybí.

Dotazník poodkryje mnohdy i nefotbalové stránky Petra Benáta. Dozvíte se, jak je na tom zkušený záložník se sociálními sítěmi nebo ve vztahu ke svým předchozím působištím oproti ostatním městům a klubům. Farmě se v ČFL příliš nedaří, což si potvrdíte v ohlédnutí za posledními zápasy Strakonic. Nechybí ani kompletní výsledky mládeže. Dočtete se i o bezpečnosti Střeleckého ostrova.

Dynamák bude pro vás připraven u malých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Výhru z Ústí musí Dynamo potvrdit s Vltavínem (2.4.2014)

Hlavně žádné podcenění! Jihočechy čeká po úvodních těžkých kolech na úvod jara papírově slabší soupeř z Vltavínu. Dynamo však nesmí nováčka soutěže podcenit a potvrdit cenné tři body z Ústí nad Labem domácí výhrou. Duel startuje v pátek v 18 hodin na Střeleckém ostrově.