Zápas o všechno hrají v sobotu fotbalisté českobudějovického Dynama, kteří hostí na Střeleckém ostrově Bohemians. Jihočeši budou potřebovat i pomoc svých fanoušků, kteří si před vstupem na stadion budou moci zakoupit tradiční Zpravodaj.

V Dynamákovi se vrátíme k posledním dvěma ligovým duelům černobílých, které skončily nezdarem doma s Jabloncem i naposledy v Příbrami. Nechybí reportáže, fotografie ani ohlasy s hlavními hrdiny. Na dvoustraně si představíme našeho sobotního soupeře, kterým budou Bohemians. Čtyři strany už standardně patří SYNOT lize.

Juniorka v poslední době prožívá vcelku vydařené období, z posledních pěti zápasů prohrála jediný a v posledním duelu doma porazila Teplice 4:1 díky čtyřem brankám Ladislava Volešáka. Podíváme se znovu i zpět do historie Dynama nebo jak hráli partneři Jihočechů s novináři. Nechybí ani prostor věnovaný mládežnickým celkům černobílého klubu.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

František Cipro: Dokud je naděje, budeme o záchranu bojovat (16.4.2015)

Fotbalisté Dynama se chystají na klíčové duely jarní sezony. Následující domácí zápasy s Bohemians 1905 a Hradcem Králové totiž hodně napoví o tom, zda budou fanoušci v Českých Budějovicích chodit na Synot ligu i v příští sezóně. A i když jihočeský klub v boji o záchranu téměř každý odepsal, trenér František Cipro stále optimismus neztrácí. „Dokud bude naděje žít, musíme o ni bojovat do poslední chvilky.“ První důležitý souboj s Bohemians startuje na Střeleckém ostrově v sobotu v 17:00.