Jedenáctý domácí zápas letošní sezony čeká v sobotu českobudějovické Dynamo. V sobotu Jihočeši hostí od 17 hodin na Střeleckém ostrově Jablonec a i při tomto prvoligovém zápase si diváci mohou zakoupit Dynamáka.

Zpravodaj s aktualitami ze Střeleckého ostrova bude mít svých klasický dvacet čtyři stran, z čehož čtyři budou patřit ohlédnutí včetně reportáží a ohlasů z poslední dvou zápasů s Jihlavou a na Slovácku. Na těch dalších dvou vám bude představen náš sobotní soupeř z Jablonce a nechybí ani tradiční několikastránkový servis ze SYNOT ligy.

Připomenete si i poslední výsledky juniorky Dynama, která uhrála tři remízy v řadě za sebou. Ještě daleko lepší sérii drží starší dorostenci, kteří neprohráli už sedmnáctkrát v řadě! Jarní část začaly rovněž všechny mládežnické týmy Dynama. Dvě strany patří historii Dynama, kde si můžete projít všechny historické milníky.

Dynamák bude pro vás připraven u mladých fotbalistů Dynama před utkáním za 20 Kč.

Dynamo v sobotu hostí favorizovaný Jablonec (1.4.2015)

Po reprezentační pauze se naplno rozjíždí SYNOT ligy. Dynamo čeká v rámci 22. kola hodně těžký soupeř, jablonecký Baumit stíhá vedoucí duo v tabulce a v duelu druhého nejlepšího útoku s nejhorší obranou nebude chtít zaváhat. Jihočeši naopak nutně potřebují body k záchraně. Utkání začíná v sobotu v 17 hodin na Střeleckém ostrově.