Strakonická farma prohrála v České fotbalové lize čtvrté utkání v řadě, když nestačila na Chrudim, které podlehla vysoko 4:0. Strůjcem vítězství Východočechů byl Radim Holub, který vstřelil čtyři branky.

Strakonická rezerva budějovického Dynama nastoupila do zápasu především s hráči juniorského týmu. Proti domácímu favoritovi se Strakonice jen bránily a poprvé inkasovali ve 29. minutě, kdy se po standardce Vladyky prosadil Radim Holub. Domácí před koncem poločasu skórovali ještě jednou a opět u toho byl Radim Holub, který lehce za záda Coufala přizvedl balon po centru Jarosze.

Také vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácímu týmu. V 54. minutě se po dalším přímém kopu Vladyky odrazil balon k Radimu Holubovi, který dokonal hattrick. Ze strany velezkušeného útočníka to ale nebylo ještě všechno. Právě Radim Holub totiž vstřelil i čtvrtou branku, když se prosadil z dorážky po střele Jarosze.