B-tým - výpis článků

Dukla otočila zápas s juniorkou

21.5.2017, Filip Kortus

Dukla otočila zápas s juniorkou Slibně se začalo vyvíjet utkání Juniorské ligy pro Dynamo proti Dukle Praha. Už ve třetí minutě otevřel skóre utkání nejlepší hráč minulého kola Lukáš Bálek, jenže Pražané v prvním poločase srovnali a ve druhém dokončili obrat. Pro černobílou juniorku to bylo předposlední ligové kolo, sezona ukončí příští pondělí doma s Příbramí. Celý článek

Lukáš Bálek: Na hřišti jsem od toho, abych dával góly

16.5.2017, Adéla Kudláčková

Lukáš Bálek: Na hřišti jsem od toho, abych dával góly Mladíci Dynama se ve 27. kole Juniorské ligy utkali se Zbrojovkou Brno. Zápas, v němž od 15. minuty prohrávali, dokázali Jihočeši otočit a Moravany porazili vysoko 4:2. Velkou měrou se na zisku tří bodů podílel budějovický záložník Lukáš Bálek. I díky dvěma brankám, které v zápase vstřelil, byl vyhlášen Hráčem kola Juniorské ligy. Celý článek

Juniorka těsně padla v Jihlavě

14.5.2017, Filip Kortus

Juniorka těsně padla v Jihlavě Jediná branka rozhodla v 28. kole Juniorské ligy mezi domácí Jihlavou a Dynamem. Domácí klub z Vysočiny se prosadil už v šesté minutě díky Záviškovi a nakonec to byla branka jediná. Dynamo bylo nejblíže vyrovnání dvacet minut před koncem, když trefilo tyč. V přímém souboji o 13. místo uspěla Jihlava, tudíž přeskočila svého soupeře. Celý článek

Dobrý výkon přinesl juniorce tři body s druhým Brnem

8.5.2017, Filip Kortus

Dobrý výkon přinesl juniorce tři body s druhým Brnem Příjemnou výhru a posun o dvě příčky si připsala juniorka Dynama při svátečním odpoledni. Svěřenci trenéra Skály dokázali na svém přehrát Zbrojovku Brno vysoko 4:2, když o své výhře rozhodli už v prvním poločase. Dvakrát se trefil šikovný Lukáš Bálek. V neděli jede juniorka do Jihlavy. Celý článek

Juniorka neuspěla na hřišti první Mladé Boleslavi

30.4.2017, Filip Kortus

Juniorka neuspěla na hřišti první Mladé Boleslavi Juniorka Dynama nedokázala bodovat na půdě Mladé Boleslavi a ze zápasu si odnesla vysokou porážku. Středočeši vedli po prvním poločase o dvě branky a ve druhé přidali další tři úspěšné pokusy. Dvakrát se trefil Daniel Bojda. Jediný přesný zásah zaznamenal za černobílé Lukáš Matějka. Celý článek

Bojovný výkony juniorky na Bohemians nestačil

24.4.2017, Pavel Kortus ml.

Bojovný výkony juniorky na Bohemians nestačil I přes bojovný výkon odešla juniorka českobudějovického Dynama z utkání 25. Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 bez bodového zisku. Na Složišti šli do vedení klokani brankou Vaníčka z 22. minuty, Dynamo ale dokázalo v 67. minutě vyrovnat, když z penalty nedal brankáři šanci Bálek. Jenže poslední slovo měli opět hosté z Prahy, kteří díky brance Kostky deset minut před koncem rozhodli o třech bodech. Celý článek

Druhá jarní výhra juniorky se zrodila v Teplicích

16.4.2017, Pavel Kortus ml.

Druhá jarní výhra juniorky se zrodila v Teplicích Druhou výhru v jarní části Juniorské ligy zaznamenali fotbalisté juniorky českobudějovického Dynama. V neděli po obě zvítězili v Teplicích, kde branky padaly až po změně stran. Skóre otevřel domácí Richter, výhru ale Jihočechům vystřelil dvěma góly střídající Martin Fišer. Celý článek

Juniorka Dynama manko s Jabloncem nedotáhla

10.4.2017, Pavel Kortus ml., Filip Kortus

Juniorka Dynama manko s Jabloncem nedotáhla I přes nepovedený první poločas nebyla českobudějovická juniorka daleko od bodového zisku proti Jablonci. Hosté sice v úvodním dějství šli do vedení 2:0 díky dvěma gólům Jelínka, po hodině hry ale Havel z penalty snížil a pak Škoda trefil tyč. Naděje Dynama ale zhatil Kadlec, který se nechal zbytečně vyloučit. V závěru ještě Jablonečtí přidali dvě branky a zvítězili na Složišti 4:1. Celý článek

Hradec Králové byl nad síly juniorky Dynama

2.4.2017, Filip Kortus

Hradec Králové byl nad síly juniorky Dynama V dvaadvacátém kole Juniorské ligy prohrálo Dynamo na hřišti Hradce Králové 1:4. Východočeši byli lepším týmem a už od první minuty vedli. Dynamo se dokázalo prosadit pouze jednou, tudíž si z východu Čech odvezlo tříbrankovou porážku. V dalším kole hostí junioři Jablonec. Celý článek

Skvělá juniorka porazila posílenou Spartu!

19.3.2017, Filip Kortus

Skvělá juniorka porazila posílenou Spartu! To se povedlo! Juniorka Dynama doma přestřílela posílenou pražskou Spartu 4:3 a připsala si cenné tři body. Nejprve se trefil z penalty Lukáš Matějka, dále se prosadili Vopat, Havel a Frnoch. Za Spartu se trefil Konaté a Christian Frýdek. Za týden čeká juniorku venku Hradec Králové. Celý článek