Juniorský tým Dynama si připsal druhou výhru v sezoně, když v přededhrávce 17. kola porazil na Složišti mužstvo Písku vysoko 3:0. Rezerva budějovického klubu dominovala především v úvodní půlhodině, kdy zaznamenala všechny branky. Do střelecké listiny se zapsali postupně Mezlík, Ondrášek a Svátek.

Trenér juniorky Jiří Lerch mohl v zápase proti Písku využít hned několik hráčů prvního mužstva, kteří své kvality potvrdili beze zbytku. Budějovických fotbalistům vyšla především úvodní půlhodina, během které si stihli vytvořit dostatečný třígólový náskok. Hned v 10. minutě totiž Ondrášek přetlačil Švehlu, ideálním zpětným pasem našem Pavla Mezlíka, který nadvakrát překonal brankáře Vršeckého - 1:0. Než se exbudějovický brankář oklepal z první inkasované branky, lovil míč ze své sítě podruhé. Po kombinaci budějovických Brazilců Limy s Hudsonem se míč dostal až k Mezlíkovi, který pěknou přihrávkou vrátil Zdeňku Ondráškovi gólovou asistenci. Mladý budějovický střelec nezaváhal a zvýšil na 2:0.

Hosté se snažili s nepříznivým vývojem něco udělat, juniorka Dynama byla ale na domácí půdě extrémně produktivní. Ve 27. minutě Lima rychle rozehrál standardní situaci, míč se po ose Dolejš - Mezlík dostal až k Janu Svátkovi, který bez větších problémů zvýšil na rozdíl tří branek. I za stavu 3:0 se hrál ale vyrovnaný fotbal a gól do šatny mohl vstřelit v poslední minutě první půle hostující Polodna, sám před Křížkem byl ale moc blízku a budějovický gólman tygřím skokem pod útočníkovy nohy zažehnal jakékoliv nebezpečí.

Ve druhém poločase si mladíci Dynama pohodlně hlídali tříbrankový náskok a ve střehu byl stále i Křížek, jenž si v 57. minutě připsal ostrý zákrok proti hlavičce Polodny. O necelých deset minut později byl blízko k druhému gólu v zápase Svátek, jeho parádní hlavičku ale zastavilo břevno. Hned v zápětí se na druhé straně dral do šance Malý, opět ale nevyzrál na gólmana Křížka, který působil velmi koncentrovaným dojmem. Závěr zápasu se odehrával v klidu a tým Dynama po zásluze oslavil zisk tří bodů.