Rezervní tým Dynama České Budějovice si připsal na své konto další bod, když v posledním podzimním zápase na půdě juniorky Slovanu Liberec uhrál remízu 0:0. Tým Jiřího Lercha tak přezimuje na třináctém místě tabulky.

Zápas dvou rezervních týmů z dolní poloviny tabulky České fotbalové ligy přinesl velmi zajímavou podívanou s velkým množství šancí na obou stranách. Ani jedno z mužstev se ale střelecky neprosadilo a utkání tak skončilo smírně 0:0. Hned v 5. minutě mohli jít do vedení hráči domácího celku, když Máchou tečovaná střela skončila na břevně Křížkovy brány. Michal Mácha si reputaci napravoval v 11. minutě, kdy se po rohovém kopu opřel do odraženého míče a zamířil jen těsně mimo. I další šance patřila Jihočechům, Kaňákovu ránu z 15. minuty ale reflexivně vyrazil Zich. Mladý budějovický útočník se dostal za necelou minutu do další šanci, ani po centru od Dolejše se ale střelou z malého vápna nedokázal prosadit.

Ve zbytku poločasu si Jihočeši připravili několik dalších šancí. Ve 20. minutě po pasu od Homoláče byl sám před Zichem Svátek, který ale nedokázal libereckého gólmana obstřelit. Následně se k zakončení dostal i Peroutka, který hlavou po rohovém kopu nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče liberecké svatyně. V závěru první půle se fotbalisté Dynama marně dožadovali odpískání penalty po zákroku na Kaňáka a když se neujala ani rána Dolejše ze samého závěru, odcházelo se do kabin za stavu 0:0.

Stejně jako první poločas pak domácí zahájili druhou půli břevnem Čoriče a po přehledu jihočeských šancí se začali prosazovat i Liberečtí. Po přihrávce Krbečka se sám na Křížka řítil Diviš, gólman Dynama byl ale pozorný a nebezpečí odvrátil. Jihočeši odpověděli střelami Dolejše a Mašáta, stav byl ale stále bezbrankový. Jednu z největších šancí domácího týmu měl pak v závěru Smetana, který si ale po samostatném úniku vylámal zuby opět na výborném Křížkovi. Když se neujala ani Homoláčovo dalekonosná pumelice a dva hlavičkové pokusy Peroutky, skončilo utkání po remíze 0:0 dělbou bodů.