Nejtěsnějším možným rozdílem padla juniorka Dynama s Bohemians. Domácí rozhodli o své výhře v prvním poločasu, kdy se zásluhou Blechy a Charváta dostali do dvoubrankového vedení. Za Jihočechy pouze snížil na začátku druhé půle Filip Vaněk z penalty.

Aktivněji vstoupili do utkání Pražané, avšak žádné vážnější ohrožení brankáře Rotbauera nepřišlo. Až v šestnácté minutě. Na rohový kop si naskočil Antonín Křapka a hlavičkou koníčkem o zem poslal Bohemians do vedení – 1:0. Juniorka z jihu Čech mohla srovnat z rychlého protiútoku, jenže Filip Vaněk nedokázal přečíslení dobře vyřešit. Další šanci měl Švantner, hlavičkoval pouze do domácího brankáře. Nakonec zásadní úder přidaly Bohemians deset minut před koncem půle. Centr do šestnáctky proletěl až na nohu Petra Vacíka, který prostřelil Rotbauera – 2:0.

Druhý poločas začali černobílí junioři nejlépe, jak mohli. Už v první minutě byl v pokutovém území faulován jeden z Jihočechů a sudí nařídil pokutový kop. Ten si vzal na starost Filip Vaněk a zkušeně proměnil – 2:1. Po vstřelené brance Dynamo ožilo, ale srovnat nedokázalo. Naopak měl velkou šanci Jeslínek, ale Rotbauer vytasil skvělý zákrok. V závěru dostal za druhou žlutou červenou kartu Kostka, ale na konečném výsledku se nic nezměnilo.